Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Beckman, Mihawk, Karasakal'ın Ödülleri

Ödüller nasıldır?

• Kullanılan toplam oy
    185
  • Anket kapatılmış .
King ve Queen'in ödüllerinin Zoro ve Sanji'nin ödüllerinin 1 milyar üstü çıkacağını düşündüğüm için diyorum bunu.Queen'in ödülü 1.320-Zoro'nun ödülü 320,Sanji'nin 330-King'in 1.330 çıkabilir diye düşünüyorum.
Bu son olaydan sonra biraz curumus olmaz mi bu? Cunku Zoro Kaido'ya girecek ekipte olacak King'e girmesi biraz uzaga itilmedi mi sence? Baglantin mantikli cikabilir bence de.

Mihawk (2,8) > Beckman (2,3) > Karasakal (2,2) > Marco
Shanks'in tayfasında sonuçta güç dengesi var. Mihawk ise en iyi kılıç ustası ünvanına sahip. Shanks'le geçmişte düelloları var. Yanlış hatırlamıyorsam hükümet Teach'i durdurabilirse Marco'nun başrol oynadığı Wb tayfası durdurabilir demişti. Tabii bunu geçmiş zamanda söylemişti. Zaten mağlup da ayrıldılar. Teach'in potansiyelinin çok altında ödüle sahip olduğunu tahmin ediyorum ama Marco'nun ödülünden fazla olduğu da kesin

Wb 5,0
Marco Tahminim 3,0 - 3,1 - 3,2 fark (ödül=2,0 - 1,9 - 1,8)
Vista Tahminim 3,3 fark (ödül=1,7)

Kaido 4.6
King? Tahminim 3,0 fark (ödül= 1,6) Bence güya 5.yonko Luffy'den 0,1 fazla çıkıcak.
Queen 1.3 (3,3 küsur fark var)
Jack 1,0 (3,6 küsur fark var)

Bigmom 4,3
Katakuri 1,0 (3,3 küsur fark var)
Smoothie 0,9 (3,4 küsur fark var)
Cracker 0,8 (3,5 küsur fark var)

Shanks 4,0 Teach 2,2 (1,8 fark)
Beckman Tahminim 1,7 fark (ödül=2.3) Bence 4.yonko Teach'den 0,1 fazla çıkıcak

Roger 5,5
Rayleigh Tahminim 1,7 fark (ödül=3,8)

Shanks 4,0 > Mihawk tahminim (2,8) > Vista 1,7

Vista Mihawk'la kapışabilecek düzeyde
Mihawk'da Shanks'le kapışabilecek düzeyde
Shanks'de kendisinden 1,0 ödül fazlasına sahip olan WB ile kapışabilecek düzeyde

Çok saçma bir mantık kurmuş da olabilirim. Aklıma anlık olarak böyle bir tablo geldi. Tahminimce dediğim ödüllerden 1 aşağı 2 yukarıdır veya dediğim gibidir
Hocam yapma gözünü seveyim.Gerçi daha bir şey belli değil. Neyse yine de saygılar:sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık