Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Battle Royale

Çevirisine başlamış durumdayım. Serinin içeriğine uygun şekilde aşırı küfürlü bir çevirisi olacaktır. Şimdiden uyarayım.

Ratgele bir bölümünü açıp baktımda ilginç bir şeye benziyor.Takago ne öldürdü yahu! gerçi sonra :// Çevirinizi sabırsızlıkla bekliyorum :D

Ratgele bir bölümünü açıp baktımda ilginç bir şeye benziyor.Takago ne öldürdü yahu! gerçi sonra :// Çevirinizi sabırsızlıkla bekliyorum :D
Çeviride verilen emek tabiki inkar edilemez fakat artık şu mangaların kendi kendine editlenmediğini anlamanız lazım.Ve edit işi öyle düşündüğünüz kadar basit ve kolay bir şey değil...

Çeviride verilen emek tabiki inkar edilemez fakat artık şu mangaların kendi kendine editlenmediğini anlamanız lazım.Ve edit işi öyle düşündüğünüz kadar basit ve kolay bir şey değil...
Arkadaşın ne demek istediğini tam olarak bilemem tabi ama çoğu zaman çeviri için teşekkürler dendiği zaman insanlar çeviren editleyen balon temizleyen düzenleyen insanların tamamını ele alıyor ayrı ayrı belirmek yerine

Çatır çatır ölüyor millet. Bünyem o kadar shounen dolmuş ki, insanların böyle kolay ölebildiklerini unutmuşum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık