Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Battle Royale

Tanıtımı okuyunca birden; "Açlık Oyunları" adlı kitabı okuduğum zamanlar aklıma geldi, ancak bu ondan çok daha önce çıkmış.

Ek olarak cinsellik önemli bir unsur kuru kuruya vahşet gitmiyor.

Şimdiden kolay gelsin arkadaşlar.
Bundaki cinsellik bile sansürlü değil. Açık açık çizmiş adam.

Bundaki cinsellik bile sansürlü değil. Açık açık çizmiş adam.
Adam seinen'de sınır falan bırakmamış mangaka bir yaşam savaşında olabilecek ne kadar şey varsa hepsini ortaya sermiş.Yani gerçek bir yaşam savaşı görmek istiyosanız bu mangaya bakmanız yeterli her türlü dalvere üç kağat arkadan bıçaklama ve dahası gırla anlatmakla bitmez.Keyifle şapırtdata şapırdata okunabilecek bir seri :)

Adam seinen'de sınır falan bırakmamış mangaka bir yaşam savaşında olabilecek ne kadar şey varsa hepsini ortaya sermiş.Yani gerçek bir yaşam savaşı görmek istiyosanız bu mangaya bakmanız yeterli her türlü dalvere üç kağat arkadan bıçaklama ve dahası gırla anlatmakla bitmez.Keyifle şapırtdata şapırdata okunabilecek bir seri :)
Bu hafta ilk cildi geliyor.

Bekliyoruz:D
Lakin umarım Berserkte olduğu gibi gereksiz yere okuyucuya yönelik kullanılmamıştır bu nitelik bazı yerlerde tamam ama işin ucu kaçınca bi anlamsızlaşıyor.

Çizimleri güzeldir, severim Battle Royale'i. Ama Battle Royale vahşet tasvirinden ibarettir, tabi ki çevrildikçe indirip okuyacağız ama keşke bunun yerine Shigurui'ye el atsaydınız, daha bilinmedik, daha kaliteli, daha iyi çizimleri olan, daha vahşi bir seri, hem de tamamlanmış ve daha az sayısı var.

Çizimleri güzeldir, severim Battle Royale'i. Ama Battle Royale vahşet tasvirinden ibarettir, tabi ki çevrildikçe indirip okuyacağız ama keşke bunun yerine Shigurui'ye el atsaydınız, daha bilinmedik, daha kaliteli, daha iyi çizimleri olan, daha vahşi bir seri, hem de tamamlanmış ve daha az sayısı var.
O seriyi öneren çok kişi oldu, ama ben pek beğenmedim. Beğenmediğim bir seriyi yapmam. Hatta çevirirken beğenmemeye başlarsam da, bırakırım. Bunu iyi biliyorsun. Battle Royale'i seçmemin sebebi, Zombie Hunter'ın başlangıcına benziyor olması. O seriyi çok sevmiştim, ama yarım kaldı maalesef.

Aşırı cinsellik içerir. okuduğumda yeter artık be arkadaş demiştim bir kaç kere ama vahşeti iyidir. elinize sağlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık