Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Basil Hawkins

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 128 68.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 59 31.6%

• Kullanılan toplam oy
    187
Meyvesiyle var olan karakterler kervanına katılan kişilerden oldu. Sadece meyve iş yapmaz. Defalarca gördük örneğini. Gelişimi şu haliyle sınırlı.

Bu adam serideki en tuhaf karakterler biri olabilir valla. Korsan olma sebebini kadere falan mı bağlıyor bilmem ama ardında onu güdüleyen bir şey yatmalı diye düşünüyorum. Dünya'nın kaderine tanıklık mı etmek istediği için oldu acep? Gerçi falında korsan olmak çıkmış da olabilir. Yine de bir hikâye görmek isterim.

Geçmişinde bir falcıya gitmiştir ve falcı kadın ona şu sözleri söyler: "Dünyanın şafağına tanıklık edeceksin!"

Aslında cümle şöyle daha da havalı durur: "Bu çocuk dünyanın şafağına tanıklık edecek!"

Hawkins önemli bir güç.İttifaka dahil olması bile bunu gösteriyor.Şu an ödülünü düşük tutmuş mangaka ama ilk yarıda Luffy ve Kid sonrası en çok ödül bu adamdaydı hatırlatırım.Muhtemelen iki yılda pek kimseye bulaşmamış Urouge nasıl 108 milyonsa o şekilde ödülü pek uçmamış.Gerçek değerinin gerçek gücünün daha fazla olduğunu düşünüyorum bu arc bizimkilere katılıp ödül alırsa görürüz.

Şu hayatta sana hak vermek de varmış be :D
:artiz: Bana hak vermiş olsaydın ana karakter babası peşinde koşmazdın eline yüzüne bulaştırınca çok üzüleceksin.:gamyon:

Hawkins önemli bir güç.İttifaka dahil olması bile bunu gösteriyor.Şu an ödülünü düşük tutmuş mangaka ama ilk yarıda Luffy ve Kid sonrası en çok ödül bu adamdaydı hatırlatırım.Muhtemelen iki yılda pek kimseye bulaşmamış Urouge nasıl 108 milyonsa o şekilde ödülü pek uçmamış.Gerçek değerinin gerçek gücünün daha fazla olduğunu düşünüyorum bu arc bizimkilere katılıp ödül alırsa görürüz.

:artiz: Bana hak vermiş olsaydın ana karakter babası peşinde koşmazdın eline yüzüne bulaştırınca çok üzüleceksin.:gamyon:
Aile bağlarına göre seçmiyoz neyse ki.

Meyvesi güzel ama sanki karakteride biraz korkak gibi daha doğrusu çekingen.Çok bir gelişme beklemiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık