Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bartolomeo vs. Vergo

Kim kazanır?

• Bartolomeo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Vergo

Kullanılan: 1 100.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Unknown

ne alaka şimdi? Fiziksel kuvvetin veya meyve gücün üst düzeyse bariyer filan kalmaz ortada. Luffy lastik olmasına rağmen aşırı kuvvet karşısında zarar görür örneğin; Lucci
Hiç sanmıyorum istediğin kadar fiziksel gücün olsun Logia ya vuramazsın.Bariyer in bir seviyeside olduğunu sanmıyorum."Gelen saldırıları engeller" gibi bir kuralı vardır."Şu seviyede ki gelen saldırıları engeller" pek mantıklı gelmiyor bana..

Luffy ile aynı şekilde işleyen bir meyve değil ama yinede Kralın yumruğu fizksel olarak güçlü bir saldırıydı biraz abartılmış olsada ona dayanıyorsa eğer gerçektende kırılabilir bir güçse Luffy nin şuanki seviyesinde biri zorlanarak anca kırar :/

Hiç sanmıyorum istediğin kadar fiziksel gücün olsun Logia ya vuramazsın.Bariyer in bir seviyeside olduğunu sanmıyorum."Gelen saldırıları engeller" gibi bir kuralı vardır."Şu seviyede ki gelen saldırıları engeller" pek mantıklı gelmiyor bana..

Luffy ile aynı şekilde işleyen bir meyve değil ama yinede Kralın yumruğu fizksel olarak güçlü bir saldırıydı biraz abartılmış olsada ona dayanıyorsa eğer gerçektende kırılabilir bir güçse Luffy nin şuanki seviyesinde biri zorlanarak anca kırar :/
Öyle bir kural olmayabilir, o yüzden fazla kesin konuşmamak lazım. Ayrıca logia örneğinden ziyade Luffy örneği daha sağlıklı bir kıyas, bu iki meyvenin tarzı birbirine daha benzer..

Roronoa Zoro

Vergo tek atar ( Vergo, bariyeri geçmeyi çözecek kadar zeki mi? Barto ya dokandığı anda olay tamam o yüzden tek yumrukta halleder dedim, öbür türlü Barto nun Vergo nun o son full kokalı formuna hasar vereceği muamma, yani Vergo bariyeri çözemezse dahi yenilmez diye düşünüyorum )

Bartolomeo , Bellamy i patakladı demişsin. Bellamy onun bariyeri geçtikten sonraki yüz ifadesinden sonra, Bartolomeo nun bariyerini geçen herkesin onu yeneceğini düşünüyorum, o meyveyi yedikten sonra henüz kimseyle fiziksel savaş vermemiş bu belliki

Unknown

Öyle bir kural olmayabilir, o yüzden fazla kesin konuşmamak lazım. Ayrıca logia örneğinden ziyade Luffy örneği daha sağlıklı bir kıyas, bu iki meyvenin tarzı birbirine daha benzer..
En azından bizim gördüğümüz şuanlık bu Hack in ve Kral ın saldırısını açıkca engelledi.Herkezin içinden geçen Dellinger dı sanırım ismi o da engellendi.Meyvenin temel olayı bu gözüküyor.

Meyvenin kesin bir kuralı vardır onun dışına çıkamaz genelde Bariyer meyvesi çeşitine göre saldırı engelliyorsa o zaman tamamen işe yaramaz olur.Ayrıca ne olursa olsun meyveyi aşacak şeyde hakidir.O yüzden benim gözümde şuanlık gördüğümüz hakisi olmayan adam Barto yu yenemez.Konuda ise Vergo var. :/

En azından bizim gördüğümüz şuanlık bu Hack in ve Kral ın saldırısını açıkca engelledi.Herkezin içinden geçen Dellinger dı sanırım ismi o da engellendi.Meyvenin temel olayı bu gözüküyor.

Meyvenin kesin bir kuralı vardır onun dışına çıkamaz genelde Bariyer meyvesi çeşitine göre saldırı engelliyorsa o zaman tamamen işe yaramaz olur.Ayrıca ne olursa olsun meyveyi aşacak şeyde hakidir.O yüzden benim gözümde şuanlık gördüğümüz hakisi olmayan adam Barto yu yenemez.Konuda ise Vergo var. :/
Hala hakimi diyon sen ya :/
Luffy örneği var elimizde mis gibi daha ne istiyon sen :/

Luffy nin meyvesi ile Barto nun meyvesi aynı mı sence ?
Aynı tür. Ya şimdi gelecek Beyazsakal buna meyvesiyle hakisiz yanı başından bir güzel vuracak ama hiç bir etki yaratmayacak? Niye haki yok :/
Zaten Luffy örneği yetmesi lazım; biz nasıl x veya y logiasına hakisiz vurmak anlamsız diyebiliyorsak, x veya y Paramecia içinde illaki haki olması gerekmez diyebilmeliyiz Luffyden dolayı

Bariyer haki ile saf güç ile aşılır aşılmaz farketmez.Sonuçta sürekli bariyer korumasında değil.Elizabello'ya vurduğunda bariyeri ileri ittiriyor farkettiyseniz.O sırada saldırıya açık.Ee sonuçta burada da 1 vs 1'den bahsediyoruz,Barto'nun saldırması lazım vsyi kazanması için.Saldırdığında da görüldüğü üzere açık verebiliyor.Vergo olsaydı Elizabello yerinde soru yapıp ağzına vurabilirdi orada Barto'nun.

Unknown

Aynı tür. Ya şimdi gelecek Beyazsakal buna meyvesiyle hakisiz yanı başından bir güzel vuracak ama hiç bir etki yaratmayacak? Niye haki yok :/
Zaten Luffy örneği yetmesi lazım; biz nasıl x veya y logiasına hakisiz vurmak anlamsız diyebiliyorsak, x veya y Paramecia içinde illaki haki olması gerekmez diyebilmeliyiz Luffyden dolayı
Büyük ihtimal yaratmayacak nasıl WB nin meyvesi deprem yaratıyorsa bunun meyveside o depremi engellemeye yarıyor.Ama WB yere vurup sallanıdırırsa yine alır..Saldırıyı WB yaptı deyip meyve işlevini mi yitirecek ? :/

Yok abi ikna edemedin beni ikiside Paremacia diye aynı tür oldukları anlamına gelmez.Luffy nin meyvesi vücudunu lastik yapmaya yarıyor başka birşey değil bu adamın meyvesi Bariyer üretmeye yarıyor ki biri Lastik diğeri Bariyer dirençleri bile farklıdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık