Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Bartholomew Kuma

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 135 92.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 11 7.5%

• Kullanılan toplam oy
    146
Thriller Bark'ı ilk izlediğim zamandan beri hep böyle düşünüyordum aynı düşünen birisinin olması sevindirdi. Yani karakteri geçtim meyvesi bile paramecialar içinde bile Deprem Ope Ope ve Fujitoranın meyvesiyle kapışacak güçtedir. Böyle bir karakterin Mihawktan sonraki en güçlü shichi olması gerekiyor. Hatta bana kalsırsa fazla abartı olmasın ama çoğu 1. kumandandan güçlü olması gerekiyor
Meyvesi serideki en hızlı meyve. Daha önce böyle bir yerden bir yere anlık ışınlanan bir karakter görmedik. (Enel yapıyor muydu hatırlayamadım) Kizaru'nun meyvesi hayal kırıklılığına uğrattı beni. Ondan daha farklı şeyler bekliyordum. Hız olarak Kuma'nın yanına bile yaklaşamaz. Kuma anlık ışınlanıp haki+ırkının getirdiği güç ile fena kan alır. Misal elini suya daldırıp anlık ışınlanıp crocoya bir tokat atsa ölür. Kuma gerçekten potansiyel olarak zirve karakter olabilirmiş ama oda geçmişte köleydi olayına bağlayıp adama travmalar vermiş. Kumaya yazık oldu daha farklı işlenebilirdi ama meyvesi çok kırık olduğu için böyle bir yol seçti sanırım. Klasik oda, meyveleri çok güçlü olan karakterleri bir şekilde güçsüz göstermeyi başarıyor. Enel de öyleydi sırf lastik olayına gitti adam.

farklı olduğu için dünya hükumeti tarafından köleleştirilmiş olması yetmezmiş gibi bir de dragon tarafından devrim yapacağız diye kandırılmış...

hakan taşıyan'ın söylediği hazin geliyor isimli şarkı, senin hikayeni dinleyen insanlar tarafından mı yazıldı be kral? bu nasıl bir hayat.

Kendi serisini hak ediyor bu adam, öyle bir karakter. 10 Haziran 2002'de yayınlanan 233. bölümde ilk defa görmüşüz Kuma'yı, dile kolay 21 sene önce. (Aynı zamanda Doflamingo ve Gorosei'yi de ilk gördüğümüz bölüm.) O bölümlerde okuyucunun gözünde sadece gizemli ve güçlü bir savaş lorduyken seri boyunca ilmek ilmek işlenen hikayesi, geldiğimiz noktadan büyük resme bakınca cidden etkileyici.

Hayata bak:
-Dev kanı - Özel Irk
-Çocuk köle
-Kral (Hem kendi memleketinde, hem de nedense zalim bir kral)
-Devrim Ordusu Kurucu Üyesi
-Korsan
-Shichibukai
-Pacifista
-Tekrar köle

1095. bölüm itibarıyla serinin en derin karakterlerinden biri desek hiç abartı olmaz sanırım.

İlk Doflamingo ile yürürken Doffy daha güçlüdür diye düşünüyordum . Hala aynı düşüncedeyim .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık