Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bartholomew Kuma vs. Dracule Mihawk

Bu şartlarda olabilecek Vs Sonucu ne olur ?

• Kuma rahat alır.

Kullanılan: 2 4.7%
  • Kuma zorlanarak alır.

Kullanılan: 4 9.3%
  • Berabere Kalırlar..

Kullanılan: 0 0.0%
  • Mihawk zorlanarak alır.

Kullanılan: 15 34.9%
  • Mihawk rahat alır.

Kullanılan: 22 51.2%

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .

Mihawk

Benim sinirlendiğin nokta konunun ilk satırları bile okunmadan başlığa göre yorum yapan senin zihniyetinde ki adamlar içindi :) Patinin sektiremeyeceği bir saldırı veya darbe yok denildi zaten.. Gerisi senin fanlığın yorumuna saygı duyacağız tabii ki.
Bak ben ne demişim,
Patilerin o kadar güçlü duracağını sanmıyorum.
ben bu meyvenin kullanıcısı ile daha da güçlü olacağı fikrindeyim.

Usopp bu meyveyi yedikten sonra 'dünyanın en güçlü kılıç ustasının' saldırılarını karşılayacağını sanmıyorum.

Lütfen dikkatli yorum yapalım.

Hakiler denk ne demek :/ Coby vs Kaido açalım bilinmez olduğundan hakileri denk alalım o zaman :/

Kuma'nın tek avantajı meyvesi. Bu meyve Sugar'ın meyvesinin tatile yollamalı versiyonu. Dokunursa tatile yollar. Kazanamaz belki ama kaybetmez dokunabildiği sürece. Patilerin ise ekstra bir avantajı yok. Ha kılıçla karşılık verdin ha patiyle. Önemli olan karşılık verebilmek.

Mihawk çizik bile almadan rahat alır. Arada seviye farkı var. Birde şu anketlere en azından konu vs olunca standart gelsin, iki şık yapın da oy saymayalım, yoksa anketin anlamı ne :/
Ok pardon

Tamam mihawk çok abartılan bir karakter ama o kadar da aşağıda değil kesinlikle. Kuma, Mihawk için çerezlik bir rakip olur malesef.

Bak ben ne demişim, ben bu meyvenin kullanıcısı ile daha da güçlü olacağı fikrindeyim.

Usopp bu meyveyi yedikten sonra 'dünyanın en güçlü kılıç ustasının' saldırılarını karşılayacağını sanmıyorum.

Lütfen dikkatli yorum yapalım.
Anlaşıldı yorum yapmaya gerek yok.. Nikyu Nikyu meyvesinin gücünü bilmeden yaptığın anlaşıldı bu yorumlarını ..

Hakiler denk kuralı varsa denk bir mücadele olur.Kuma küçümsenecek bir adam değil meyvesiyle Mihawk'ı zorlayabilir.Mihawk kazanan taraf olur yinede.Haki kuralı olmasa rahat Mihawk alabilirdi diye düşünüyorum :)

Olması istenen Mihawk ve olması istenen Kuma anketine cevabım, Mihawk'ın rahat alacağı yönünde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık