Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bartholomew Kuma vs. Dracule Mihawk

Bu şartlarda olabilecek Vs Sonucu ne olur ?

• Kuma rahat alır.

Kullanılan: 2 4.7%
  • Kuma zorlanarak alır.

Kullanılan: 4 9.3%
  • Berabere Kalırlar..

Kullanılan: 0 0.0%
  • Mihawk zorlanarak alır.

Kullanılan: 15 34.9%
  • Mihawk rahat alır.

Kullanılan: 22 51.2%

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Mihawk alır değil de Rahat Alır diyen arkadaşlar dayanak noktalarınızı merak ediyorum..

Zira Kuma denilen adam Serinin en hızlı sıralamasında ilk 5 hatta 3'e rahat girer hız konusunda her türlü üstün. Ayrıca her türlü saldırı,cisim kılıç gibi kesici delici aletlere karşı meyvesinin dezavantajı yok. Şok saldırılarınıda durdurabilecek bir güç olduğunu sanmıyorum deliyor geçiyor..

Tam olarak Mihawk nasıl ve hangi gücü ile RAHAT alıyor açıklarsanız seviniriz.
Hızlı olmasına hızlıda icraat varmı. Madem okadar hızlı Zoro nasıl vurabildi 2 yil önce. Ben rahat alır diyorum çünkü çaylak Zoronun bile hasar verebildiği adama Mihawk zorlanmaz bile.

Hızlı olmasına hızlıda icraat varmı. Madem okadar hızlı Zoro nasıl vurabildi 2 yil önce. Ben rahat alır diyorum çünkü çaylak Zoronun bile hasar verebildiği adama Mihawk zorlanmaz bile.
Lütfen konuyu okumadan yorum yapmayın.. Kuma için mekanik olmadığı aklının başında olduğu zamanlar geçerli diye yazdım.. dediğin saldırıyı zoro mekanik düşünemeyen bir robota karşı pusudan yaptı.

Edit : @Siyah Ateş bu yorum senin ki içinde geçerli..

Çok yanlış düşünüyorsun. Kuma nın meyvesi Mihawk karşısında avantaj sağlar. Kuma amiral'e yenilebilir ve Mihawk amiral yenebilir ama bu kumanın mihawkı yenemeyeceği anlamına gelmez çünkü meyvesi mihawka ters.
Anti ya da ters yetenek konusu başa bela, haklısın. Ancak ben Kuma'nın yetenek olarak Şahin'e ters geleceğini düşünmüyorum. Şu anki Zoro Kuma'yı yener bana göre. Hocası çok uğraşmaz.

Lütfen konuyu okumadan yorum yapmayın.. Kuma için mekanik olmadığı aklının başında olduğu zamanlar geçerli diye yazdım.. dediğin saldırıyı zoro mekanik düşünemeyen bir robota karşı pusudan yaptı.
Dostum yanlış hatırlıyorsun. Zoro o saldırıyı aklı başındaki Kumaya yaptı thriller barkta. Vücudu mekanikti ama hızından bişey kaybetmemişti.

Konuyu okumadın o zaman .. Mihawk ile hakilerinin denk olarak değerlendirilmesi ve mihawkın şeytan meyvesi yeme olasılığının olmadığını yazmıştım.. Geri kalan her şekilde mihawk istediği kadar evrenin en iyi kılıç ustası da olsa Kumayı yenebilse bile bu rahat bir galibiyet olmaz.. benim kendi görüşüm Kumanın bu şartlar altında alabileceğinidir...
Gene yener.

Kuma amiral gücünde olsa bile şaşırmam açıkcası.Çok güçlü bir adama benziyor ve aynı derecede bilinmez bir adam.Ancak Mihawk affetmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık