Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Baroque Works ve Donquixote Ailesi Arasındaki Benzerlikler

Doflamingo Crocoyu bosuna cagırttırmamıstır oda zaten.Aradaki benzerliğin böyle olması gerektiği için oldugunu dusunuyorum.Aynı yemeği ısıtma mevzusu değil.

Pek çok kişi demişti zaten aynı şeyi tekrar izliyoruz diye ama sen üşenmemişsin konusunu açmışsın ellerine sağlık:respect:

Demek bunuda kendi kendinden araklamış :W
Takipçisiyiz..
Samuray adasında Ruroni Kenshin araklaması bekliyorum. :/
iyi gitmezmi hoş olmazmı şimdi Kenshin karakterini Oda yorumuyla görmek:gamyon:

Pek çok kişi demişti zaten aynı şeyi tekrar izliyoruz diye ama sen üşenmemişsin konusunu açmışsın ellerine sağlık:respect:

iyi gitmezmi hoş olmazmı şimdi Kenshin karakterini Oda yorumuyla görmek:gamyon:
O yorum değil , birinin kurgusunu araklamaktır. :T
Ben odanın kendi oluşturduğu evreni orjinal karakterleri görmek istiyorum. Oradan buradan alıp önümüze ısıtması benim ilgimi çekmiyor.
Bu bir yetenek değil , her hangi bir manga yazarı Kenshini farklı farklı yorumlayabilir. Odaya ihtiyaç yok.
Önemli olan Kenshin yaratabilmek :/

Rahman allasen bi git ya
Niye bak konu sahibi ne güzel açıklamış.BAA da kral ve prenses konusunda aynı.Bu arcın tek farkı dof un adamları crocodan daha güçlü.İşin ucu daha çetrefilli tamam yonkou-amiral-devlet falan ama işleniş aynı.Gene mal kral,gene gereksiz prenses falan.Korsanlık namına 1 gram bişi yok.Süper lastik çocuğun ülke kurtarma serisini izliyoruz yoksa zoro-robin-sanji hariç gerisinin korsanlıkla alakası yok.Bunlar geçmişte ki ve şimdi ki (az da olsa) gerçek korsanlara hakaret karakterler.

Toriko her arc bir olay.Ana örgü bağlantısını koparmadan,işleyerek gidiyor adam.Bambina gibi karater var bi kere orada hey yavrum heyy.

Oda'nın Rurouni Kenshin projesinde çalıştığını hatırlıyorum. Yanlış mı kalmış aklımda?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık