Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Az Bilinen Web Siteleri

Ne kadar biliniyor emin değilim ama lazım olabilir diye atayım. Hesabı spotify ile birleştirdiğinde anlık olarak dinlediğin şarkı kaydediliyor ayrıca en çok dinlediğin şarkılar, albümler, sanatçılar vs bakabiliyorsun

Ne kadar biliniyor emin değilim ama lazım olabilir diye atayım. Hesabı spotify ile birleştirdiğinde anlık olarak dinlediğin şarkı kaydediliyor ayrıca en çok dinlediğin şarkılar, albümler, sanatçılar vs bakabiliyorsun
bu arkadaş bana da açtırmıştı, yararlı bir site. hoş oluyor her şeyin kaydolması. işime yarıyor arada.

Merhaba. Forumda böyle bir arşive rastlamadığım için konuyu açma isteği duydum. Bu konuda az bilindiğini düşündüğümüz siteleri bir katalog haline getirmeye çalışacağız. Neye göre, kime göre az? Net bir sınırı yok. Faydalı, eğlenceli, vakit geçirmenize yardımcı olan vs. siteleri de paylaşabilirsiniz.

İlk taşı ben atayım; https://classicreload.com/ eski konsol oyunlarını oynayabileceğiniz bir site. Vakit geçirmek için oynadığım oluyor.
İyiymiş, bunun Ps2 oyunlarını falan da oynayabileceğimiz bir versiyonu var mı acaba?

Çok güzel konu olmuş bu arada, aklıma geldikçe katkıda bulunmaya çalışacağım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık