Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Az Bilinen Web Siteleri

https://tiii.me yada basitçe time. Zaten site dünyanın en basit tasarımlarından birine sahip. İşlevi herhangi bir diziyi, animeyi yazıyorsun izlerken totalde ne kadar zamanının gideceğini gösteriyor.
Vakit sıkıntısı çeken işliler güçlüler ve içerik erezyonundan neye yetişeceğini şaşıran yeni kuşak buradan bir serinin total süresi kontrol edip zamanını ona göre yatırabilir

İlk kez gördüm, gerçekten iyiymiş. Tasarımı da çok sade.

Bu sitede istediğiniz ülkenin radyolarını haritada seçerek onların radyolarını dinleyebilirisiniz. Her ülkeyi desteklemektedir. Küçük noktalar, radyoları belirtiyor, büyük yuvarlak nokta ise sizin seçiminizi.

Aynı zamanda, durdurabilir, favorilere ekleyebilir, bulamadığınız radyoyu arayarak bulabilirisiniz. Mesela ben şu an Fransız radyosu, Brivela-La-Gaillerde radyosunu dinliyorum.

Fazla bilinmediğini düşünüyorum.

Son düzenleme:

Neredeyse tüm dizileri online olarak buradan izleyebilirsiniz. Film arşivi de oldukça geniştir. Yalnız altyazı yok.
az mı biliniyor, çok mu biliniyor emin değilim.

Çok yararlı siteler. Teşekkürler.

Neredeyse tüm dizileri online olarak buradan izleyebilirsiniz. Film arşivi de oldukça geniştir. Yalnız altyazı yok.
https://www.typingclub.com/

Muhtmelen biliniyordur.Klavyede hızlı yazmak için güzel bir site.
Bu ikisini favorilere aldım, teşekkürler.

Sitenin içerisinde Nükleer Silahlar ve İklim Değişikliği ile ilgili detaylı bilgiler var. Verdiğim linkte ise bir Nükleer Bombanın atıldığı yer ve çevresine ne gibi hasarlar verebileceğini gösteriyor. Örnek(İstanbul/Fatih'e atılacak bir Çar Bombasının verebileceği hasar);

105 binden fazla yüksek görüntü kalitesine sahip harita barındıran site. Örnek(1849 Dünya Haritası);

1899-1914 arasında Türkiye'nin bazı noktalarında çekilmiş fotoğrafların bulunduğu site. Örnek(Mayıs 1911 Birecik/Türkiye);

Wallpaper sitesi. Örnek;

Opera, tiyatro, belgesel vb. videoların bulunduğu online izleme platformu.

Sitenin kendini tanımladığı şekliyle "zararlı neşriyat". Girin, okuyun.

Siteden ziyade arama motoru. Kullanıcı arama yaptıkça(kaç aramada bir bilmiyorum) bir ağaç dikiliyor. 124 milyon küsur ağaç dikilmiş sitede yazılana göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık