Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Avatar: The Last Airbender (2024-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    36
Tek sezon değil miymiş yav dikkat etmemişim buna :(

Bu arada 3 bölüm izledim de bayağı kaliteli ya izlediğim en iyi live action yapım. One piece gibi dandik olmamış
Oyunculukları op gibi dandik ama evet bence de çok daha oturaklı olmuş op'tan.

Toph zaten orijinal seride de 2. sezonda geliyordu. Ona göre uyarlıyorlardır.
Daha sezonu bitirmedim de gördüğüm kadarıyla biraz hızlı gidiyorlar çizgi diziye göre. En azından sonda falan bir iki sahne görünseydi keşke, şöyle tadımlık.

OP’i tokatlamışlar mı?! Bu seri her yerde övülür @Kenshiro @justahuman
Tokatlar ama Amerika'da daha popüler olduğu için. Bir de OP gibi aşırı fan kitlesi fazla olmadığından yersiz gömülmez.

Avatar'ı izleyeli çok olmadı, seriyle duygusal bir bağım yok bence görsel anlamda olmuş. Sadece Yu yu hakusho'da olduğu gibi efektler göze batıyor. Tutarsa devamı daha kaliteli olur.

Zaten totalde 60 civarı bölüm olduğundan ve ilk sezonda hepsini uyarlamadıklarından "ya şu neden yok" sorunu da pek yaşamazlar.

Tokatlar ama Amerika'da daha popüler olduğu için. Bir de OP gibi aşırı fan kitlesi fazla olmadığından yersiz gömülmez.

Avatar'ı izleyeli çok olmadı, seriyle duygusal bir bağım yok bence görsel anlamda olmuş. Sadece Yu yu hakusho'da olduğu gibi efektler göze batıyor. Tutarsa devamı daha kaliteli olur.

Zaten totalde 60 civarı bölüm olduğundan ve ilk sezonda hepsini uyarlamadıklarından "ya şu neden yok" sorunu da pek yaşamazlar.
Bugün dolmuşta yanımda oturan biri bu diziyi mobilden izliyordu. Ben daha bakmadım ama kim olursa olsun OP’i tokatlayandan Allah razı olsun.

İlginç bir şekilde beklediğimden çok daha iyi bir yapım çıktı.One Piece işi gibi çöp bir vaka beklerdim ama alakası yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık