Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Avatar: The Last Airbender (2024-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    36

Yayınlayan Kanal: Netfix
Sezon Sayısı: 1
IMDb Puanı: 8.7
Türü: Aksiyon, Macera, Komedi
Durumu: Devam Ediyor
Baş Roller: Gordon Cormier, Kiawentiio, Ian Ousley

Geçmişte insanlar doğada bulunan 4 tane elementi bükebiliyorlardı. Su, Toprak, Ateş ve Hava. Bu dört elementi yalnızca Avatar aynı anda kontrol edebiliyordu. Görevi tüm dünyaya dengeyi getirmekti. Her elementin kendine mensup krallıkları vardı. Bu krallıklar yıllar boyu barış içinde yaşamasına rağmen bir gün ateş ulusu saldırıya geçti. Herkes Avatar'ın onları kurtarmasını bekliyordu. Fakat yeni Avatar hiçbir şey yapmadan ortadan kayboldu. Aradan 100 yıl geçti. Güney Su kabilesinde yaşayan genç bir su bükücü Katara ve abisi Sokka Avatar'ı bir buzun içinde buldular. Yeni Avatar Aang, daha çok küçük yaşta olan bir hava bükücüydü. Öğrenmesi gereken daha 3 element vardı. Aang, geri kalan 3 elementi de öğrenmek için Katara ve Sokka ile uzun bir yolculuğa çıkar.

Son düzenleme:
İlk bölümü yeni bitti. Beklentimin aksine iyi olmuş. Umarım ileriki bölümlerde saçma woke diyalog ve sahneleri görmeyiz.

3. Bölümdeyim.

Karakter/şehir dizaynlarıyla ilgili ayrıntılara çok özen göstermişler. Jet'in otu bile var. Casting görünüş olarak aşırı iyi değil.

Kurguda bazı değişiklikler yapmışlar. Ama mantıksız değil.
Mesela Zhao'nun bir ihtimal ileride ateş lordu olacak prense karşı bu kadar saygısız davranmaması bence yerinde bir değişiklik. Tamam belki Zuko sürülmüş olabilir ama avatarın nerede olduğunu keşfetti 100 yol sonra ilk defa. Bu da bir şeydir ve geleceğin me getireceği belli olmaz.

Daha izlemedim ama bana leş olacak gibi geliyor umarım senaryo kısmını kurtarırlar (yani ekleme çıkarma yapmazlar) cgı efektler falan halledilir ama senaryo halledilmez.

Çizgifilmdeki mizahi tonu çok tutturmamışlar ya. Avatarın bir güzelliği de hem ciddi hem komik/eğlenceli sahneler barındıran bir yapım olmasıydı. Burada ise tam tersine hava çizgifilme göre daha ağır kaçmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık