Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    114
Aaa. Pardon. Ben ilk Ymir'i kast ettiğinizi düşünemedim.
Öyle bir seri ki gayet mümkün bir olasılık bu.
Ama Zeke'in Ymir'in kabul edebileceği biri olduğunu düşünmüyorum.
Ymir birini kabul veya reddedecek biri değil ki. Bütün kullanıcılar bir bağ ile birbirine bağlı,gelecekten ve geçmişten haberleri olabiliryor. Ayrıca bütün Eldialılar Ymir'in soyundan geliyor ve 100 yıldır acı içinde yaşıyorlar. Zeke'nin buna mani olmaya çalışması kötü bir şey değil.

Ymir birini kabul veya reddedecek biri değil ki. Bütün kullanıcılar bir bağ ile birbirine bağlı,gelecekten ve geçmişten haberleri olabiliryor. Ayrıca bütün Eldialılar Ymir'in soyundan geliyor ve 100 yıldır acı içinde yaşıyorlar. Zeke'nin buna mani olmaya çalışması kötü bir şey değil.
O titanın Zeke'i rasgele bir sebeple iyileştirdiğini düşünnüyorum. Orada Zeke için bilinçli bir çaba var. Çünkü azilerisinde de Levi vardı. Neden o değil de Zeke?
Bir sebebi olmalı ve o titanın insanı da bu sebe i venimsemeli, Zeke'i kabul etmeli.

Ayrıca bu acıya bitirmek için aslında çok daha kolay bir yol varken Zeke kendi ırkına soykırım yapmaya çalışıyor. Bu kötüden de öte bir şey.

O titanın Zeke'i rasgele bir sebeple iyileştirdiğini düşünnüyorum. Orada Zeke için bilinçli bir çaba var. Çünkü azilerisinde de Levi vardı. Neden o değil de Zeke?
Bir sebebi olmalı ve o titanın insanı da bu sebe i venimsemeli, Zeke'i kabul etmeli.

Ayrıca bu acıya bitirmek için aslında çok daha kolay bir yol varken Zeke kendi ırkına soykırım yapmaya çalışıyor. Bu hötüden de öte bir şey.
Orada neler olduğu net değil. Ama basit mantıkla şunu söyleyebilirim;Zeke Kraliyet kanı taşıyor,dolayısı ile direkt Ymir'in soyundan kendisi. O sırada bilinçsiz bir şekilde Titana onu koruması emir vermiş olabilir veya Ymir bunu yapmış olabilir.

Adam kafayı yemiş. Akıl sağlığı yerinde mi gözüyordu?
İyi de çok yüksek rütbeli olmayan kimse esas kralın Rod Reiss olduğunu ve tahtta oturanın bir kukla olduğunu bilmiyordu ki. Reiss ailesi soylu ve zengin bir aile sanılıyordu.
Arc sırasında tahttaki kişinin kukla olduğu ve Rod Reiss'in esas kral olduğunu gazetelerle halka duyurdular.

Taşıyor ama gayri meşru bir çocuk olduğundan tahttaki hakkı çok az olur mantıken. Ayrıca Rod Reiss hâlâ hayattaydı bu süre zarfında. Historia kelimenin tam anlamı ile babasını öldürerek tahta geçti.
Hanedan birbirini yiyerek varlığını sürdürüyor. Historia'nin durumu sorgulanacak son şey bu karmaşık ve lanetli ilişkiler yumağında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık