Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Ya kanka Levi serumu yapacakken bu adam çekmiyor mu kolunu Alla Alla :D sen bunu de bana .s hadi şöyle olsa Levi hiç yeltenemdi direk Armine verse neyse haklısında zaten bu olayda baya kavga ediyor ya Levi .s
Levi serumu yapacakken bir anda gördüğü rüya ile eli kolu hareket ediyor işte.Orada gösterilen fblerde bile adam hep bu gizemin peşine gideceğini,hayatını nerdeyse buna adadığını söylüyor.Bunlara rağmen Levinin tek dediği artık dinlen oluyor kafaya bak.Ben mangaka olsam ve olayları birbirine karıştırıp işin içinden çıkılmasın,kaos olsun desem Erwini öldürürüm.Çünkü Erwin serinin mihenk taşı.Bir figür ve sözleri ile insanları kitleler halinde peşinden koşturacak bir adam.Eren ise değil.Armin hiç değil.O sahneyi bu şekilde hiç kurgulamamalıydı en baştan.Armine bas serumu sonra Erwin gelsin ve hepsi üzülsün falan ama yok bilerek bunu yaptı.Neden ? Çünkü:

Levi serumu yapacakken bir anda gördüğü rüya ile eli kolu hareket ediyor işte.Orada gösterilen fblerde bile adam hep bu gizemin peşine gideceğini,hayatını nerdeyse buna adadığını söylüyor.Bunlara rağmen Levinin tek dediği artık dinlen oluyor kafaya bak.Ben mangaka olsam ve olayları birbirine karıştırıp işin içinden çıkılmasın,kaos olsun desem Erwini öldürürüm.Çünkü Erwin serinin mihenk taşı.Bir figür ve sözleri ile insanları kitleler halinde peşinden koşturacak bir adam.Eren ise değil.Armin hiç değil.O sahneyi bu şekilde hiç kurgulamamalıydı en baştan.Armine bas serumu sonra Erwin gelsin ve hepsi üzülsün falan ama yok bilerek bunu yaptı.Neden ? Çünkü:

Yazdıklarına katılıyorum aynen bence çoğu kişide böyle isterdi, Erwin gittikten sonra sapıttı zaten Erengil .s serum olayıda yani senin dediğindd doğruda sonuçda Levide olmaza şu seride Eren için okumam da yani .s

Bu bölümdeki Eren'i hatırlamak ve şimdiki Eren'e katlanmak zorunda olmak. Mangaka şu son ötenazi planı şimdiye kadar verdiği en saçma en çürük ayaklı açıklamaydı. Bir de Eren'in EREN'İN katılması daha da beter hale getirdi.
Sonundan iyi bir şey çıkar mı? Bu adam yapıyor.
Ama Eren'i kurtarır mı?
Sanmıyorum. Sanırım tahmin ettiğim şeyi yapacak buna zemin hazırlıyor.
Ve bu durumda olan Armin'e oluyor.

Son düzenleme:
Bu bölümdeki Eren'i hatırlamak ve şimdiki Eren'e katlanmak zorunda olmak. Şu son ötenazi planı şimdiye kadar verdiği en saçma en çürük ayaklı açıklamaydı. Bir de Eren'in EREN'İN katılması daha da beter hale getirdi.
Sonundan iyi bir şey çıkar mı? Bu adam yapıyor.
Ama Eren'i kurtarır mı?
Sanmıyorum. Sanırım tahmin ettiğim şeyi yapacak buna zemin hazırlıyor.
Ve bu durumda olan Armin'e oluyor.
Görüp görebileceğiniz en büyük Zeke fanı olarak diyorum ki; Cidden Eren'in bu planı kabul ettiğini mi sanıyorsunuz? Eğer öyleyse Eren'i baştan sonra yanlış okumuşsunuz.

Eren şu anda en mantıklı şeyi yapan tek Eldialı. Zeke gibi bilgi ve güç sahibi birini onun tarafında olduğuna inandırdı. Zeke zaten buna inanmak istiyordu Eren "Tamam yav okey" diyince hemen mutlu oldu. Eren seri başından beri sürekli "Şanslıyız çünkü bu dünyada doğduk" teması olan bir karakter. Zeke ise buna tamamen ters olan "Böyle bir dünyaya çocuk getirmemeliyiz" temasını yaşıyor.

İkisi de gayet haklı ve mantıklı temalar. Zeke milleti Founding Titan ile kısırlaştırıp üremesini engellemek istiyor. Bu sayede zaman içerisinde Ymir'in Laneti yani Titan güçleri yok olacak ve insanların sırf bu yüzden 5. sınıf vatandaş muamelesi görmesine gerek kalmayacak.

Eren ise tüm dünyaya karşı savaş açıp Eldia'yı eski günlerine döndürüp ortada hiçbir düşman bırakmama peşinde. "I will go forward. Until my enemies are defeated." sözünü hatırlatırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık