Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112

Üye silindi 1004

Berutoto reyizin büyüklüğü işte bu :a:
Berutoto fırıncı gibiydi.. Sabahın 05:00 gidip fırını açtı. Mesleğine ve ekmek teknesine olan tüm saygısı ve minnetiyle unu aldı hamur yaptı. Elleriyle tüm sevgisini vererek yoğurdu hamuru, jiletle imzasını attı ve fırına verdi. Annie'ydi o ekmeğin ismi.. Şimdi o ekmeğe yağı kaymağı hatta reçeli Armin sürüyor yavaş yavaş tadını çıkarta çıkarta...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Armin, Annie'ye yürüyo.. Eren de yürüye yürüye adam komadı ortalıkta.. yalnız sahneler acayip iç karartıcı ve adult. Öyle ufak yaştaki kişiler ölümünü falan çizmesi, Manga-ka pandemi döneminde biraz kafası kaynamış ve çıldırmış sanırım :eek:

Eren senin ölmüş anneni halka açsınlar inşallah.
Kendi özgürlüğü falan hikaye ya. Şerefsizin duvarların ardında insanlar var diye hoşuna gitmemiş. Hayır insanlar olmasa ne yapacaktı çok merake diyorum. Armin'le diyar diyar mı gezecekti? Armin'in ardını mı dövecekti ne yapacaktı? Eren'i daha en baştan sevmedim, ama ben bile bu kadar iğrenç bir karakter olduğunu tahmin etmemiştim.

Kendi özgürlüğü falan hikaye ya. Şerefsizin duvarların ardında insanlar var diye hoşuna gitmemiş. Hayır insanlar olmasa ne yapacaktı çok merake diyorum. Armin'le diyar diyar mı gezecekti? Armin'in ardını mı dövecekti ne yapacaktı? Eren'i daha en baştan sevmedim, ama ben bile bu kadar iğrenç bir karakter olduğunu tahmin etmemiştim.
Güç yozlastirir.O yüzden diyorum Eren köpek olarak çok iş görürdü.Köpeğin tasmasını tutan Erwin olsa idi.

Üye silindi 1004

Beyefend Dünya’yı başka insanlardan kıskanmış. Bahanesine bak... Yemin ederim böcek kadar bile değeri yok bu... sayfalarca küfür yazmamak için zor tutuyorum kendimi. Boş arazilerde Armin’le seks yapamadığı için soykırım yapma kararı almış... Utanmadan aforizma kasıyor.. Cidden zor tutuyorum ilk defa bi manga karakterine bu kadar ağır konuşmak istedim. Ezdiği sahneyi gördükçe annesini.. neyse ya...

Eren ne yapıyorsun oğlum sen? İntikam dedik, Ananı yediler dedik bokunu çıkardın... çok sinirlendim şu an...

Sanırım şu söz Eren yamuğunun olayını çok iyi anlatıyor;
“Her kim bir canavarla çarpışmayı göze alırsa, bir canavar olmayı da göze alsın. Çünkü karanlığa uzun süre bakarsanız, karanlık da sizin içinize bakmaya başlar.”

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık