Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
@Yubashiri-sama Eyvallah ben de katliamdan yana değilim de şöyle bir gerçek var:
1) Eren, Marley'e(sivil halde gittiğinde) insanların sadece Ymir'in soyundan gelenlerden değil birbirlerinden de nefret ettiklerini gördü. Çocuk cüzdan çalmaya yeltendi diye elini kesmekten falan bahsediyorlardı, daha sonra meclisteyse Ymir'in soyunun katledilmesi gerektiğini konuşuyorlardı.

2)Şimdi diyeceksin ki artık en güçlü silah Eren'de herkes Eren'i dinlemeli isterse tüm savaşları bitirebilir. Doğru, fakat bunun için bir bedel var. Bu Dev Titanlar tüm ülkeler için tehdit olarak kalıp dünya barışını koruyabilmek için Kurucu Titan'ın gücü aktarılmalı. Yani sürekli bir kitle başkalarının huzuru ve mutluluğu için genç yaşta ölecek ve kendi evladı tarafından yenecek. Eren, Historia ile konuşurken bundan bahsediyordu:
Yüksek ihtimalle de çocuk kendinin.

Bunlara bakınca Eren doğru olanı yapıyor fakat başarısız olursa daha güzel bir son olur benim için.

bu detayı bende çok istiyorum bir çok animede hatta One Piece başı çekiyor bu konuda.Lakin Snk ne bilim,içime oturdu.Keşke Eren x Mikasayla bitseydi iş diyorum
Eren ve Mikasa'nın birlikte olmalarını isterdim ama ufka bakınca bu iş yaş demek zorunda kalıyorum.

Üye silindi 1004

@Yubashiri-sama Eyvallah ben de katliamdan yana değilim de şöyle bir gerçek var:
1) Eren, Marley'e(sivil halde gittiğinde) insanların sadece Ymir'in soyundan gelenlerden değil birbirlerinden de nefret ettiklerini gördü. Çocuk cüzdan çalmaya yeltendi diye elini kesmekten falan bahsediyorlardı, daha sonra meclisteyse Ymir'in soyunun katledilmesi gerektiğini konuşuyorlardı.

2)Şimdi diyeceksin ki artık en güçlü silah Eren'de herkes Eren'i dinlemeli isterse tüm savaşları bitirebilir. Doğru, fakat bunun için bir bedel var. Bu Dev Titanlar tüm ülkeler için tehdit olarak kalıp dünya barışını koruyabilmek için Kurucu Titan'ın gücü aktarılmalı. Yani sürekli bir kitle başkalarının huzuru ve mutluluğu için genç yaşta ölecek ve kendi evladı tarafından yenecek. Eren, Historia ile konuşurken bundan bahsediyordu:
Yüksek ihtimalle de çocuk kendinin.

Bunlara bakınca Eren doğru olanı yapıyor fakat başarısız olursa daha güzel bir son olur benim için.

Eren ve Mikasa'nın birlikte olmalarını isterdim ama ufka bakınca bu iş yaş demek zorunda kalıyorum.
1) Yani herkes birbirinden nefret ediyor yahu. Şimdi eline güç geçtiği için herkesi yok etmek de ne bileyim düpedüz ergenlik. Hatta emoluk.

2) Historia dediği de çok saçma barış korusun diye çocuk feda etmekten bir şey olmaz. Zaten anlamıyla bir Dünya düzeni kursa herkes birbiriyle savaşmaya çekinir. Apple’ın mağazası olan ülkeler birbiriyle savaşmaz. Tabii Eren ergen olduğundan yok etmeyi çözüm olarak görüyor. Ayrıca samimi de değil. Herkesi yok edeceğim deyip kendini halkını da koruyor. İkiyüzlü, ergen.

İşte o iş uzadıkça da tadı kaçıyor. Önce dövüş taktiği savaş taktiği zeka ön planda iken seri ilerledikçe herkes çöp oluyor. Bir tane über güçlü manyak çıkıp tüm dengelerin içine ediyor.
iyi de bu serinin ortasında olmuyor ki.hani bu Naruto'nun son savaşta bi anda türlü türlü rasenganlar uydurması gibi değil.

Manganın finaline max 5-8 arası bölüm kaldı.Bence bir son için çok ideal.Ortada böyle bir şey olsa saçma derdim ama seri bitti.Zaten uzayacak bişey kalmadı.Muhtemelen 2020 Aralıkta (eğer bu seneden kurtulabilirsek) seri biter en geç.Ocağa kalmaz

iyi de bu serinin ortasında olmuyor ki.hani bu Naruto'nun son savaşta bi anda türlü türlü rasenganlar uydurması gibi değil.

Manganın finaline max 5-8 arası bölüm kaldı.Bence bir son için çok ideal.Ortada böyle bir şey olsa saçma derdim ama seri bitti.Zaten uzayacak bişey kalmadı.Muhtemelen 2020 Aralıkta (eğer bu seneden kurtulabilirsek) seri biter en geç.Ocağa kalmaz
Uzattı demiyorum yanlış anlaşılmasın. Duvardaki tiranlar da epeydir var. Yani hikaye son dakika uydurması da değil. Baştan planlı gitmiş mangaka. Ama bu gidişatı çok sevmiyorum. Mangaların başı daha keyifli oluyor hep. Sonra tadı kaçıyor yavaştan.

Duvardaki deliği tıkamak için uğraşıyorlardı. Her askeri hesaba katıp plan yapıyorlardı. Titan olanlar bile makul bir taktikle indiriliyordu. O aşamalarda dövüş mangası idi benim için. İlla jutsu yapmaya gerek yok.
İyi de bu onu dövüş mangası yapmıyor. En başından beri askerî odaklı bir seriydi, her askerî seri dövüş mangası mı senin için? SnK içerisinde ana odak hiçbir zaman dövüş değil, savaştı.

İyi de bu onu dövüş mangası yapmıyor. En başından beri askerî odaklı bir seriydi, her askerî seri dövüş mangası mı senin için? SnK içerisinde ana odak hiçbir zaman dövüş değil, savaştı.
Bana göre çok farkı yok. Askeri manga olması hem neyi değiştirir? Tek adam tüm dünyayı yok edecek güce ulaştı. Askerler yalan oldu.

Yeni bölüm spoiler

Çakal Armin. Ayrıca Eren net şerefsizdir!

Annie : Why did you keep talking to a rock that wouldn’t say anything back? There were other girls who were more cheerful and more fun than me.
Armin : That’s... because I wanted to see you, Annie. (blushes)
Annie : Why?
Armin : What? You don’t really know? Hitch used to tease you a lot about it.
Annie : I don’t know. (blushes)
Armin : ...
Annie : What the hell are we doing... In this moment, when billions of people are being stomped to death... What are we doing...

Üye silindi 1004

Yeni bölüm spoiler

Çakal Armin. Ayrıca Eren net şerefsizdir!

Annie : Why did you keep talking to a rock that wouldn’t say anything back? There were other girls who were more cheerful and more fun than me.
Armin : That’s... because I wanted to see you, Annie. (blushes)
Annie : Why?
Armin : What? You don’t really know? Hitch used to tease you a lot about it.
Annie : I don’t know. (blushes)
Armin : ...
Annie : What the hell are we doing... In this moment, when billions of people are being stomped to death... What are we doing...
Dünya'ya gök taşı düşecek olsa düşmeden 1 saat önce ne yaparsınız? ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık