Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Umarım tüm pislik Eren'in altından çıkar. Hatta Grisha'nın çocukluğunda o duvarı geçmesi bile Eren yüzünden olabilir. Umuyorum Isayama bu riske girer. Soykırım aşığı sosyopat bir karakteri bize kahraman diye sunmasın.

Daha çocukluğundan belliydi ne mal olduğu.

Çocukken ne kötülüğünü gördün la?
Okyanus'u görene kadar hep bizim tanıdığımız ağlak ama ateşli Eren'di.

Erenin yaptığı bence yanlış değil. Sadece yaşama hakkını geri istiyor ve bunun için onları kısıtlayanlara karşı duruyor.
Eğer bir tarafın yaşaması için diğer tarafın yok olması gerekiyorsa bu tarafın kendi tarafı olmamasını istiyor.

His diyelim. Buna inanıp ölenlere acıyorum. :/ Snk evreninin Hitler'i için öldüler. :/
Aslında senin dediğin gibi olursa gerçekten güzel olur. Mangaka bizi güzel kandırmış deriz. Orjinal bir şey çıkar.
Ama Eren'in kötü biri olduğu fikri içimi acıtır şahsen. O rezil dünyasa yaşasam muhtemelen ben de onunki gibi bir karakterim olurdu.
Ama Eren gibi değil, o Kappa gibi olurdum. :artiz:
(Başrol benim neyime:bilmem:)

Eren insanlığın sesi gibi. Ve insanlık bazen en haklıyken en kötü konuma da gelebilir.
Bu yüzden en baştan kötü olması fikri beni çok üzerdi.

Aslında senin dediğin gibi olursa gerçekten güzel olur. Mangaka bizi güzel kandırmış deriz. Orjinal bir şey çıkar.
Ama Eren'in kötü biri olduğu fikri içimi acıtır şahsen. O rezil dünyasa yaşasam muhtemelen ben de onunki gibi bir karakterim olurdu.
Ama Eren gibi değil, o Kappa gibi olurdum. :artiz:
(Başrol benim neyime:bilmem:)

Eren insanlığın sesi gibi. Ve insanlık bazen en haklıyken en kötü konuma da gelebilir.
Bu yüzden en baştan kötü olması fikri beni çok üzerdi.
Ne kadar laf yapsam da, en baştan beri kötü olacağını ben de sanmıyorum. Yaşadıkları şu anki Eren haline gelmesinde büyük bir etkendir. Ancak çocukluğunda bile normal birisi değildi.

Diğer bir merak ettiğim şey ise ilk sayıda Eren bir rüya görüyordu. Uyandıktan sonra Mikasa'ya saçın uzamış diyordu. Orada ona geleceği gösteren kimdi? Üvey annesi neden Bertolt'u önemsemeden direk Eren'in evine doğru gidip annesini yedi. Bunlar bizim Eren'in altından mı çıktı? Yoksa başka birisinin altından mı? İlk sayının ismi bile şüpheli. Belki de ilk kullanıcının başının altından çıkmıştır hepsi. :bilmem:

Ne kadar laf yapsam da, en baştan beri kötü olacağını ben de sanmıyorum. Yaşadıkları şu anki Eren haline gelmesinde büyük bir etkendir. Ancak çocukluğunda bile normal birisi değildi.

Diğer bir merak ettiğim şey ise ilk sayıda Eren bir rüya görüyordu. Uyandıktan sonra Mikasa'ya saçın uzamış diyordu. Orada ona geleceği gösteren kimdi? Üvey annesi neden Bertolt'u önemsemeden direk Eren'in evine doğru gidip annesini yedi. Bunlar bizim Eren'in altından mı çıktı? Yoksa başka birisinin altından mı? İlk sayının ismi bile şüpheli. Belki de ilk kullanıcının başının altından çıkmıştır hepsi. :bilmem:
Bilmem. Olabilir mi ki?:hmm:

Düşündüm de olmasın ya. Ne öyle her şey bir kişinin başının altından çıkmış falan. Hiç sevmem öyle şeyleri. :hıh:

Bilmem. Olabilir mi ki?:hmm:

Düşündüm de olmasın ya. Ne öyle her şey bir kişinin başının altından çıkmış falan. Hiç sevmem öyle şeyleri. :hıh:
Olay ilk kral ile alakalı muhtemelen. Hatırlarsan soyundan gelenlerde bir şekilde "Artık nasıl bir şey gördüler ise" duvardakilerin helak olmasını istiyor. Bunu nereye bağlar bilmiyorum fakat olaylar o yönde ilerliyor gibi.

Umarım tüm pislik Eren'in altından çıkar. Hatta Grisha'nın çocukluğunda o duvarı geçmesi bile Eren yüzünden olabilir. Umuyorum Isayama bu riske girer. Soykırım aşığı sosyopat bir karakteri bize kahraman diye sunmasın.

Daha çocukluğundan belliydi ne mal olduğu.

Daha çocukluğundan belliydi nasıl bir Başbuğ olacağı.

Olay ilk kral ile alakalı muhtemelen. Hatırlarsan soyundan gelenlerde bir şekilde "Artık nasıl bir şey gördüler ise" duvardakilerin helak olmasını istiyor. Bunu nereye bağlar bilmiyorum fakat olaylar o yönde ilerliyor gibi.
Pefff.
Bir de o var dimi?
Belki bu zamana kadar gördü de ona göre...
Yok yahu. Zamanı manipüle etme yeteneği attack titana ait. Kimseye itaat etmeyen titan.
İlk kralın gücünün ona yeteceğini sanmıyorum. Zaten Eren de titan gücü almadan önce bu manipülasyondan sıyrılıyordu. Muhtemelen babasından gelen o titanlı genden dolayı.

Bazı önemli olayları yazacağım. Bunlar parça parça olacak ve birbirlerinden bağımsız olacak. Sonra bunları bir sonuca bağlayacağım.

İlk sayının ismi ''To You, 2000 Years From Now'' düz bir çeviri yapacak olursak ''2000 yıl sonrasından sana'' olacaktır.

Eren daha ilk sayıda herhangi bir Titan gücüne sahip olmamasına rağmen rüyasında Mikasa'yı kısa saçlı bir şekilde görüyor. Eren'in rüyayı tanımlaması ise şöyle;

Eren uyandıktan sonraki panel. Sayıların üzerindeki yıldırıma dikkat edin.

149. Kral duvarları yarattı. 149*13 yıllık hayat+100 yıllık barış yaklaşık 2000 sene yapıyor. Zaten Zeke'nin hocası da ilk Titanın 2000 sene önce ortaya çıktığını söylemişti.

Diğer önemli bir olay ise Dina'nın, Bertolt'u takmadan Eren'in evine doğru gitmesi.

Henüz pek bir şey açıklanmadığı için olayları düzgünce bağlamadım. Belki biraz daha eski sayılara göz atıp, düzenleme yapabilirim. Ben tüm bu olayları başlatanın Ymir olduğunu düşünüyorum. Eren'in şu an bu hale gelmesinin nedeni onun her şeyi 2000 sene öncesinden planlamasıdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık