Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

95/4.Celb'mişim ben.Sanıyorum ki 95'liler 21 yaşında gidecek.Öyle bir mevzu var ortada fakat o olayın kaç yılında doğanlara vuracağı henüz belli değilmiş.O belli olana kadar giderim zaten.
Normalde haziran doğumluyum.Fakat kimlikte eylül olarak geçiyor.G*t tertip olacağız.Aralık ayında gideriz.
Tecil ettir 96/1 git. İnan o soğukta acemilik çekilmiyor.

Öncelikle herkese hayırlı teskereler.
Bende daha 2 gün önce bitirdim askerliği, işiniz çok zor kısa uzun fark etmeyecek nereye giderseniz gidin. Ama çok tuhaf ve eğlenceli bir yer tavsiye ederim :) Üzüldüm şimdi :)

1 inci p.eğt.tug.k.lığı / manisa merkez / manisa.

28 inci mknz.p.tüm. 28 inci mknz.p.a. 2 nci mknz.p.tb. 3 üncü mknz.p.bl. / magosa / magosa
Hayırlı tezkereler.

Öncelikle herkese hayırlı teskereler.
Bende daha 2 gün önce bitirdim askerliği, işiniz çok zor kısa uzun fark etmeyecek nereye giderseniz gidin. Ama çok tuhaf ve eğlenceli bir yer tavsiye ederim :) Üzüldüm şimdi :)
Hayırlı olsun.Zor derken tam olarak neyi kastediyorsun stres mi yoksa yorgunluk vs...

@Millennium Wizard
Hangi birini sayayım ki o 6-12 ay bitmeyecek :D Ama sıkmayın canınızı askerlik sizi çok değiştirecek. Elinde sülüsün o nizamiye kapısından içeri girince az biraz anlayacaksın neye bulaştığını.

Benimde bir arkadaşım çaylaklıktan geldi iki gün önce.Gözlemine güvendiğim bir arkadaşım.Hiç iyi yorumlar duymadım , zaten askere giden kimseden iyi yorum duymadım da.Yani şu kesin ki , koyun muamelesi yapılıyor diyor.

Ben zorlukların farkındayım , bilinçliyim o konuda.Muhakkak zordur ve muhakkak uyandığın her gün nefret edeceksindir.Ben işin biraz sonuç kısmındayım.Yılın sonunda Allah kısmet ederde dönebilirsek insanın kişiliğine neler kattığını düşünsenize.
Bu arada dediğim arkadaş 1 ayda 5 kilo almış.O kısmı da beni heyecanlandırıyor.Gerçi askere gidip de kilo almayan adam görmedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık