Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

95/4.Celb'mişim ben.Sanıyorum ki 95'liler 21 yaşında gidecek.Öyle bir mevzu var ortada fakat o olayın kaç yılında doğanlara vuracağı henüz belli değilmiş.O belli olana kadar giderim zaten.
Normalde haziran doğumluyum.Fakat kimlikte eylül olarak geçiyor.G*t tertip olacağız.Aralık ayında gideriz.

Hayırlı tezkereler herkese.Benim de tecil bitiş tarihi ayrı muhtemel sevk tarihi 31 Mart olarak gözüküyor.Şubede Mayıs'a kalırsın demişlerdi ama şimdi emin olamadım o tarihte mi başlamam gerekiyor acaba :/ Baya önce tecilin ne zaman biteceği öğrenmek için gitmiştim ama başvuru yapmadım daha.
Şubeye gidip sevk belgeni al bence eğer erken gitmek istiyorsan. 5/2 mi olcaksn yoksa k.d. mi ? Birde B grubu olmazsın umarım. Fosil olursun sonra. İyi bir şey değil :D
4 senelik bitirdim yedek subay adayı olarak gözüküyor ama kısa dönem yapmak istiyorum demiştim öyle kaydetmişler.Benim asıl merak ettiğim şu.Muhtemel sevk diye 31 Mart gözüküyor o tarihte mi askere giderim Mayıs için başvursam ? sende böyle yazıyormuş diye o tarihte mi yollarlar yoksa Mayıs celbine mi kalırım ?

Mart ayında gidenler aslında Şubat celbine kayıtlı lakin B grubuna düştükleri için o tarihte gidiyorlar. Jargonda bu gruba fosil deniliyormuş :)
Genelde havacı , denizci ve jandarma bu gruptan çıkıyor.

4 senelik bitirdim yedek subay adayı olarak gözüküyor ama kısa dönem yapmak istiyorum demiştim öyle kaydetmişler.Benim asıl merak ettiğim şu.Muhtemel sevk diye 31 Mart gözüküyor o tarihte mi askere giderim Mayıs için başvursam ? sende böyle yazıyormuş diye o tarihte mi yollarlar yoksa Mayıs celbine mi kalırım ?
Bedelli de çıktığı için büyük ihtimal 31 mart da gidersin sen. Çünkü giden sayısı azalır.

deniz

1 inci p.eğt.tug.k.lığı / manisa merkez / manisa.

28 inci mknz.p.tüm. 28 inci mknz.p.a. 2 nci mknz.p.tb. 3 üncü mknz.p.bl. / magosa / magosa

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık