Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Erken yaşta haki açmanın geyiği ne? Doflamingo Ace'den de küçükken açıyor, hayvan gibi meyve yiyor, senelerdir Yeni Dünya'da takılıyor, 2 sene önce açmış Luffy tarafından dümdüz ediliyor, gerçek anlamda dümdüz:
Bebelerin avlanması toplum tarafından gizlenen bir durum değil ki,bağı olan kim varsa öldüreceğiz diyorlar zaten, Roger'ın tayfada kim varsa aranıp asılıyor, Rayleigh gibilerine bulaşmıyorlar çünkü bir tarafları yemiyor. Hadi Dünya Hükümeti bundan dolayı arıyor diyelim, DH'nin başındaki asalakların böyle bir inancı var diye bu durumu gerçek mi kılıyor? Allah mı bu adamlar da hiç görmedikleri bir insanın potansiyelini bilecekler? Al işte önümüzde Big Mom var, kadın canavar. 2102302193 tane çocuğu var yüzde 90'ı çöp. Sormak istiyorum:
Roger'ın tayfasındaki insanları gelecek potansiyellerinden dolayı mı avlıyorlar? Al işte sana Buggy, Roger'ın tayfasından olunduğu bilinse mükemmel potansiyel, ondan avlıyorlar herhalde.
Roger olayı özetliyor "Babasının günahları çocuğuna geçmez" diyerek, DH'nin çarpık zihniyeti bir anda kanıt oluyor sizler için.

Mantığı şu şekilde.Ray açıklama yaptı diyorsunuz.Haki,h.haki savaştıkça güçleniyor açıklamalarına bakılacak olursa ne kadar erken buna sahip olursan ve o yaştan itibaren dövüşmeye başlarsan o denli fazla gelişirsin.Haliyle erken kalkan da erken yol alır.Pratikte tabii ki bu durumu uygulayabilen olmamıştır.Fakat teoride olması zaten potansiyel demek oluyor.

Diyelim 5 yaşında h.haki açtı.Şu anki luffy gibi sürekli güçlü birileriyle dövüştü yada Lucci gibi bir çocukluk geçirdi.Ulaşacağı potansiyel nokta 15 yaşında h.haki açandan çok daha fazla olacaktır.

Ne Ace ne de Dof bunu uygulamaya geçirebildiler tabii bu epey zor. Luffy kafasında maceraya atılsalar yada Lucci gibi özel yetiştirilseler olabilirdi belki. Ace bu konuda çok daha üstte tabii hem erken yaş hemde babadan gelen mükemmel genetik mirasa sahip.O yüzden kk olmasına neredeyse kesin gözüyle bakılabilen nadir isimlerdendi.Hamur çok iyi ve önceden hazırdı sadece yoğrulması gerekliydi.Bundan korku duydular.

Kk tayfasını özel olarak aramıyorlar.Hala başlarında ödül var affetmiyorlar sadece.Kk soyu gibi özel çalışma yok onlar için.Olsa o kadar Crocus,buggy falan şimdiye çoktan yaşatmazlardı.Ray'in yeri söyleniyor Garp salla gitsin havasında.Hükümetin daha önemli öncelikleri var diyor.İnsan avına çıkmamışlar yani her korsan gibi suçlu olarak görmüşler gördükleri yerde yakalayacaklar diğerleri gibi.

Verdiğiniz cevapların karşısında ben Şok yani !!

Ölüyordu la adam hem umursamadığı kkliğe niye sen olmayasın desin kardeşi için hayatını vermiş gider ayak hayali için biraz daha iteyim demiş.

Neyse ya boş koyun :oleyo2:

Verdiğiniz cevapların karşısında ben Şok yani !!

Ölüyordu la adam hem umursamadığı kkliğe niye sen olmayasın desin kardeşi için hayatını vermiş gider ayak hayali için biraz daha iteyim demiş.

Neyse ya boş koyun :oleyo2:
Aynen zaten bahsetmesi gerekiyordu orda Luffy'e bundan. Adam ölüyor en büyük pişmanlığı için başka bir şey bulamadı da öylesine onu söyledi.:) Diyom ya senarist fazla. Benim çizimim iyi gibi gelin girelim Manga isine.:D

Mantığı şu şekilde.Ray açıklama yaptı diyorsunuz.Haki,h.haki savaştıkça güçleniyor açıklamalarına bakılacak olursa ne kadar erken buna sahip olursan ve o yaştan itibaren dövüşmeye başlarsan o denli fazla gelişirsin.Haliyle erken kalkan da erken yol alır.Pratikte tabii ki bu durumu uygulayabilen olmamıştır.Fakat teoride olması zaten potansiyel demek oluyor.

Diyelim 5 yaşında h.haki açtı.Şu anki luffy gibi sürekli güçlü birileriyle dövüştü yada Lucci gibi bir çocukluk geçirdi.Ulaşacağı potansiyel nokta 15 yaşında h.haki açandan çok daha fazla olacaktır.

Ne Ace ne de Dof bunu uygulamaya geçirebildiler tabii bu epey zor. Luffy kafasında maceraya atılsalar yada Lucci gibi özel yetiştirilseler olabilirdi belki. Ace bu konuda çok daha üstte tabii hem erken yaş hemde babadan gelen mükemmel genetik mirasa sahip.O yüzden kk olmasına neredeyse kesin gözüyle bakılabilen nadir isimlerdendi.Hamur çok iyi ve önceden hazırdı sadece yoğrulması gerekliydi.Bundan korku duydular.

Kk tayfasını özel olarak aramıyorlar.Hala başlarında ödül var affetmiyorlar sadece.Kk soyu gibi özel çalışma yok onlar için.Olsa o kadar Crocus,buggy falan şimdiye çoktan yaşatmazlardı.Ray'in yeri söyleniyor Garp salla gitsin havasında.Hükümetin daha önemli öncelikleri var diyor.İnsan avına çıkmamışlar yani her korsan gibi suçlu olarak görmüşler gördükleri yerde yakalayacaklar diğerleri gibi.
Hayır, Roger korsanlarını "yakalamayacaklar" asacaklar. Roger'a bağı olan her korsanı "asmak" için arıyorlar, Crocodile, Shiki gibi hapise atalım çürüsünler diye değil.
BigMom ile ilgili yazdığım kısmı direkt atlamana eyvallah çekiyorum çünkü ajandana uymuyor.
Şimdi gelelim Rayleigh'ın dediğine, adamın lafını kendi ajendana uydurmak için çok güzel eğip bükmükşsün, Rayleigh ne diyor? H. haki eğitilebilir bir şey değil diyor. Şimdi gelelim hakinin güçlenmesi ile ilgili dediği lafa:
"Ben seni eğittim ama..." diyor. Burada eğitebildiği hakiden bahsediyor. H. Haki mesele bile değil.
Ace Luffy ile aynı yaşta maceraya atılıyor, aynı denizlerden geçiyor. Bu onun için bir bahane değil.

Aynen zaten bahsetmesi gerekiyordu orda Luffy'e bundan. Adam ölüyor en büyük pişmanlığı için başka bir şey bulamadı da öylesine onu söyledi.:) Diyom ya senarist fazla. Benim çizimim iyi gibi gelin girelim Manga isine.:D
La ölüyorsun ölürken yanındaki adamın en fazla ne istediğini biliyorsun haliyle bundan bahsediyorsun.

Cidden tartışmalarda bir sorun var, yani neden bahsettiğimiz belli olmuyor. Ben Ace, KK olmak istiyor mu diyorum ? Yok, ama karşılığında bana verilen cevap ne Ace, falanca kişiye kk olacan dedi. Bu nedir la şaka mı yani bu ?

KK'lik mevzusundan neden bahsediyoruza gelirsek, bu durumdan bahsediyoruz çünkü seriyi en fazla bilen adamlar kk olacak kişiden yanı en fazla potansiyele sahip olduklarını düşündükleri kişiden söz ederken Ace ismini veriyorlar. Gerisi fantazinize kalmış :byee:

Ace Korsanlar Kralı olmak istemiyordu ki :D Amacı Dünyada ses getirmek ve en güçlü olmaktı. Biz Ace'in potansiyeli daha fazla diyoruz.
Neye göre?

La ölüyorsun ölürken yanındaki adamın en fazla ne istediğini biliyorsun haliyle bundan bahsediyorsun.

Cidden tartışmalarda bir sorun var, yani neden bahsettiğimiz belli olmuyor. Ben Ace, KK olmak istiyor mu diyorum ? Yok, ama karşılığında bana verilen cevap ne Ace, falanca kişiye kk olacan dedi. Bu nedir la şaka mı yani bu ?

KK'lik mevzusundan neden bahsediyoruza gelirsek, bu durumdan bahsediyoruz çünkü seriyi en fazla bilen adamlar kk olacak kişiden yanı en fazla potansiyele sahip olduklarını düşündükleri kişiden söz ederken Ace ismini veriyorlar. Gerisi fantazinize kalmış :byee:
Benim bildiğim Ace'den bahsetmiyorlar. Sengoku ardında WB var diye Ace'i KK yapacaktı diyor. Chinjao da babası Roger'ı yola çıkarak o olabilirdi diyor.:D Bak Ace adı geçmiyor bağlantılarının ismi geçiyor. Gerçekte ne oldu Teach adlı korsan Ace'i yenip geçti.

Shanks Rayleigh Wb gibi değil mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık