Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Adam 29 bölüm dövdü yonkou dayanıklılığı diye dolaşsan haklisin.
Birde sonda Luffy irade gösteriyor Katakuri gösteremiyor.Irade ile herkesi döver için tam malzeme.
Bak ben Luffy'de soğuyor muyum Zoro'dan öyle güçlü böyle güçlü denildiğinde yok.
Katakuri de irade gösterdi. Ama seride Luffy kadar göstermesini beklemek saçma oluyor. Herkesi ana karakterle aynı seviyede görmekten vazgeçtiğiniz gün zaten her şey daha mantıklı olacaktır.

Katakuri'yi sevmemin sebebi kardeşlerine olan bağlılığı ve dövüş içinde ki yaptığı harekettir. Onun dışında adamın haikyesi de çok hoşuma gitti. Senin bahsettiğin anlamda bir sebep yok.

Benim soğuduğum şey ortada hiçbir destek olmamasına rağmen Zoro için şunu bunu yapar denilmesi. Bir şey gösterse zaten kimse bir şey diyemez. Sadece bir gostersin. Adamın seviye Luffy ile otomatik artıyor.

Şaka Maka Zoro'dan geleceğe görebilecek k.haki bekliyonuz. Çok mu normal?

Katakuri de irade gösterdi. Ama seride Luffy kadar göstermesini beklemek saçma oluyor. Herkesi ana karakterle aynı seviyede görmekten vazgeçtiğiniz gün zaten her şey daha mantıklı olacaktır.

Katakuri'yi sevmemin sebebi kardeşlerine olan bağlılığı ve dövüş içinde ki yaptığı harekettir. Onun dışında adamın haikyesi de çok hoşuma gitti. Onun dışında senin bahsettiğin anlamda bir sebep yok.

Benim soğuduğum şey ortada hiçbir destek olmamasına rağmen Zoro için şunu bunu yapar denilmesi. Bir şey gösterse zaten kimse bir şey diyemez. Sadece bir gostersin. Adamın seviye Luffy ile otomatik artıyor.

Şaka Maka Zoro'dan geleceğe görebilecek k.haki bekliyonuz. Çok mu normal?
Luffy-Zoro Almanlar-Türkler. Luffy kazanınca Zoro da kazanmış sayılıyor. Bu kadar mı zor anlamak Hasan?

Abi Dof fanları neydi bir ara ya... Yemin ediyorum gına gelmişti genel tartışmayı bir açıyorsun dof konusu dönüyor,50 sayfa ileri alıyorsun hala doff tartışıyorlar...
Farklı bir şey yazsalar bir şey demeyeceğim ama paragrafı değiştirip değiştirip kopyala yapıştır yapıyorlardı resmen. :D
Dofun 140+ oy almasının tek sebebi Gybshdir. :D

En azından yonko indireceğim deyip de, tüm birliği dibindeyken biri karşısına çıkınca(yalnızken) eşşek sudan gelinceye kadar dayak yememiş. Gitmiş en önemli 3 adamından ikisini indirmiş tayfası ve birliğinin yarısından fazlası yanında yokken :D Aa dur o başkasıydı :oleyo2:
Yonkou ile tayfası arasindaki farkı mı tartışalım ? Kaido Katakuri ile be kadar uğraşır ? Sanki kafasına Jack falan düştü de bizim haberimiz yok.
Kid arkasında dostunu bırakmadığı için bu halde haklısın sen de.

Yonkou ile tayfası arasindaki farkı mı tartışalım ? Kaido Katakuri ile be kadar uğraşır ? Sanki kafasına Jack falan düştü de bizim haberimiz yok.
Luffy'deki talihin yüzde %50'si, Reis'de olsa şuan Kaido'yu nerede çarmıha gereceğine karar veriyordu :artiz:

Yaptı etti dediklerinin tamamı bal :oleyo2:

Abi Dof fanları neydi bir ara ya... Yemin ediyorum gına gelmişti genel tartışmayı bir açıyorsun dof konusu dönüyor,50 sayfa ileri alıyorsun hala doff tartışıyorlar...
Farklı bir şey yazsalar bir şey demeyeceğim ama paragrafı değiştirip değiştirip kopyala yapıştır yapıyorlardı resmen. :D
Dofun 140+ oy almasının tek sebebi Gybshdir. :D
Niye yav MW var Wataame var Reiper var, var oğlu var.

Evet Luffy Jinbei'yi bıraktı, Jinbei tayfa ile alakası olmayan duygusal bağlarından dolayı kalmak istedi ve Luffy de onayladı. Zoruna gidenin Hasır Şapkası'na gitsin. Ben Yonko alacağım deyip havalara girip, bir Yonko'yu olabilecek en zayıf halinde yakalayıp yüz yılın dayağını yemedi. Yarım tayfa ile mekanını bastı, en önemli iki adamını, planlarını patlattı çıktı. Luffy Jinbei efendi arkadaşları ile birlikte olacak diye bütün tayfasını denizin ortasında ölmüş bitmiş vaziyetteyken tehlikeye atmadı. Luffy Jinbei'yi bıraktı diye aşağıladığını sanmak çok komik harbiden, yok Luffy kaçtı yok Luffy arkadaşını bıraktı :D Ee? Çanakkale Savaşında ön cephede savaşanları bıraktık, milletçe kancık mı olduk? Hayır. Bazen yapılması gereken şeyler vardır yaparsın geri kalanın iyiliği için. Dediğim gibi, zoruna gidenin hasır şapkasına gitsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık