Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Dof önde gidiyor da çözemediğim tek şey one piece hayran olunacak bir korsan varsa oda dof bence :D shanks hayranı olarak ben dofa bayılıyorum yaptığı eylemler ve konuşma tarzları tam bir korsan hele gülüşü duruşu efso:D asıl seçilmesi gereken kişi marko adamı ilah yaptılar 1 savaşta görüldü :D

Zoro'yu ayrıntılı olarak tanımayanların oluşturduğu tablodur bu "Zoro tablosu". Üzücü. İş işten geçecek ama bir gün bazıları bazı şeyleri anlayacak :sapkali:

Kesinlikle Zoro. Zoro gibi muhteşem bir karakterden takıntılı fanları yüzünden soğudum.
Dof önde gidiyor da çözemediğim tek şey one piece hayran olunacak bir korsan varsa oda dof bence :D shanks hayranı olarak ben dofa bayılıyorum yaptığı eylemler ve konuşma tarzları tam bir korsan hele gülüşü duruşu efso:D asıl seçilmesi gereken kişi marko adamı ilah yaptılar 1 savaşta görüldü :D
Dof gerçekten karizmatik biri. Ayrıca bayağı orjinal bir karakter; fakat fanları Katakuri,Jack,Fujitora gibi adamların Dof'a yenileceğini iddia ediyorlar ve bunda o kadar inat ediyorlar ki insanlar soğuyor. Mesela yarın öbür gün Kaido'nun diğer iki adamı gözükecek. Anında Dof vs X diye başlık açılacak.

Luffy ile kiyaslanicak birisi olsun hemen sogu'nulur zaten.
Arızalı tipler Luffy ve benzeri ana karekter fanları.
O yüzden Naruto bu Japonya'da çok tutmadı.
Katakuri olsa ankette ondan da sogumuşlardir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık