Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Ney yapmaya çalışıyorsunuz anlamış değilim.

Bari sen yapma be kuroashi reis seni severim oysaki :(
O sözden yenemeyeceği gayet anlaşılıyor. Ayrıca seni ilk alıntıladığım mesajımda o yenemem mevzusunu düzeltmiştim.
Neyse boşver daha fazla tartışmak istemiyorum bu konuyu.

Aşırı shanks fanı gibi göründük şimdi iyi mi :(
Öyle değil misin zaten ? Neden saklama ihtiyacı hissediyorsun ki ? Biri şenkse bir sey dedi mi ilk damlayanlardan birisi oluyorsun genelde.

Öyle değil misin zaten ? Neden saklama ihtiyacı hissediyorsun ki ? Biri şenkse bir sey dedi mi ilk damlayanlardan birisi oluyorsun genelde.
Hacım mevzu farklı burda yanlış bir şey olduğunu düşündüğüm zaman bunu tartışarak kanıt göstererek düzeltmeye çalışıyorum. Bu shankse özgü bir şey değil. Sen kid hakkında yanlış olarak bir şey gördüğün zaman düzeltmeyecekmisin ?
Shanks hakkında bu tartışmada kendi fikirlerimi ve düşüncelerimi kattığım tek yorumum bile yok. Hep mangadan örnek vermişim. İşin içinden çıkamayınca fan damgası vurup kurtulmaya çalışmak artık moda olmuş. Ben de teach fanısınız veya shanks haterısınız diyebilirdim.

Hacım mevzu farklı burda yanlış bir şey olduğunu düşündüğüm zaman bunu tartışarak kanıt göstererek düzeltmeye çalışıyorum. Bu shankse özgü bir şey değil. Sen kid hakkında yanlış olarak bir şey gördüğün zaman düzeltmeyecekmisin ?
Shanks hakkında bu tartışmada kendi fikirlerimi ve düşüncelerimi kattığım tek yorumum bile yok. Hep mangadan örnek vermişim. İşin içinden çıkamayınca fan damgası vurup kurtulmaya çalışmak artık moda olmuş. Ben de teach fanısınız veya shanks haterısınız diyebilirdim.
Kid fanı şenks hateriyım zaten.Bunu söylemekten de çekinmiyorum şahsen.

Shanks hakkında tek kişisel ve benim düşüncem olan bir yorumda bile bulunmadım :hhh: cevap bile veremeyip başka yerlere çekmişsin yine. Neyse böyle devam :good:
Yo ben cevabımı verdim. Sen oraya buraya çekme diye saçmaladın ama oraya buraya çeken sensin. Teach tayfası Shanks tayfasını yenemezdi, Shanks gemisinde onca adamla gelmiş, daha yeni Ace ile çatışıp da mal olan tayfasındaki adamlar Shanks tayfası ile eşleşemez. Bunu dedim, sen yahu şuraya bak deyip foto atıp gene saçmaladın. Argüman koymuyorsun ki. Sen devam et asıl böyle, Teach Shanks'a benden güçlüsün abi, saygılar demiş, tamam:good:.

Kid fanı şenks hateriyım zaten.Bunu söylemekten de çekinmiyorum şahsen.
Tamam ne güzel işte. Doğru olan da bu zaten. Ben de sanji fanıyım ama biri bana kanıtlı bir sanji örneği verdiği zaman ona ne hater ne fan damgası vurmam çünkü adam mangadan örnek vermiş bana da bunu aksini idda edip örnek verip tartışmak düşer.
Bir tarafta Teachin kendi sözü varken diğer tarafta mangakanın kendi açıklaması var.Kaido en.güçlü deģil bak Teachte böyle diyor demek sağlıksız.

Eskiden Dof falan derdim de Dof falan melek kalır. Artık kesinlikle Mihawk ya. Karakterden nefret etmezdim ama şu son bölümden sonra fanlar sayesinde karakterin ismini görünce kusasım geliyor. İstese Op dünyasının zirvesi çıksın zerre ilgilendirmez beni artık.

Eskiden Dof falan derdim de Dof falan melek kalır. Artık kesinlikle Mihawk ya. Karakterden nefret etmezdim ama şu son bölümden sonra fanlar sayesinde karakterin ismini görünce kusasım geliyor. İstese Op dünyasının zirvesi çıksın zerre ilgilendirmez beni artık.
Hayali karakterden nefret etmek nedir :) Şu son günlerde yapılan Mihawk muhabbetlerinin yüzde 90'ı trol. Muhabbeti yapanlarında fan olduklarını zannetmiyorum. Mihawk seven kalmadı gibi bişey forumda bi elin parmağını geçmez. Eski tartışmalar daha zevkliydi dayanaklı yazıyorduk. Ne günlerdi be. Good old days :)

Hacım kusura bakma ama sırf şu son muhabbetlerdeki trol yorumlardan bu karakterden nefret ettiysen geçmiş olsun.
Wano gelince;
"Eskiden Dof-Mihawk derdim de bunlar Zoro yanında melek kalır, Luffy'i bile geçse zerre ilgilendirmez artık "
olayına dönmesin sonra:oleyo2:.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık