Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Burdaki önerileri okuduktan sonra Gintama'nın ilk dört bölümünü izledim. Ama diğer animelerde olan o bir sonraki bölümleri merak etme olayı olmadı. Benim tavsiyem Berserk Baccano ve Anohana.
Hocam o dediğin olay ilk 20 bölüm için pek geçerli değil... Beni de ilk 20 bölümü acayip sıkmıştı hatta bırakmak bile aklımdan geçmişti pek espiri de yoktu. Ama dişimi sıkıp devam ettiğimde ilerisinin ne kadar matrak ve ciddi olduğunu anladım :D Son zamanlarda pek güldüren seri bulamazken bile bana kahkaha attırmayı başarmış bir seridir. Bence boşlanmamalı....

taylanss

Hocam o dediğin olay ilk 20 bölüm için pek geçerli değil... Beni de ilk 20 bölümü acayip sıkmıştı hatta bırakmak bile aklımdan geçmişti pek espiri de yoktu. Ama dişimi sıkıp devam ettiğimde ilerisinin ne kadar matrak ve ciddi olduğunu anladım :D Son zamanlarda pek güldüren seri bulamazken bile bana kahkaha attırmayı başarmış bir seridir. Bence boşlanmamalı....
Bu konuda pek sana katılmıyorum, neden çünkü ilk 20 bölüm ne izlersen izle yavaş yavaş bağımlılık yapar devamını ister istemez merak edersin, bence ilk 5 bölüm yeterli mesela op ilk bölümde bile beni kendine çekmişti sonra devil may cry çok beğendim ama toplasan 20 bölüm bulabildim o kadar bile bulamadım, naruto en uyuz olduğum anime idi ama onu da senin dediğin gibi 20 bölüm izledim ve halen izliyorum halen bir çok bölümünü izlediğimde monitörü parçalayasım geliyor.

Bu arada yeri gelmişken bende sorayım devil may cry japonya da mı çıkmadı yoksa biz de mi çeviren çıkmadı sanırım 14 bölüm var toplamda.

taylanss

Teşekkür ederim @Invictus tahmin etmiştim ilerde de çıkmaz sağlık olsun artık en azından aramam artık.

@taylanss
devil may cry 1 sezon zaten 13 bölüm mü ne tam bilmiyorum. Kapağına göre yapımı yargılamak olmaz tavsiye edeni bu kadar çoksa bir bilinen vardır. İlgini çekmeyebilir ilk bölümlerde aynı şey katekyo hitman rebornda da vardı sabır ettim-daha çok hızlı hızlı geçtim- asıl konuda ise -power upları saçma bulsamda- kendini izletti. Gintama ise her bölümde başka bir olayı işlemesine rağmen kendini bana izletti ki bu tür yapımlar Cowboy bebop olsun samurai champloo olsun 25 bölümden öteye gitmiyorlar. Gintama karakterleri,konusu ve kurgusu her şeyiyle çok iyi aslen komedi türünde gibi dursa da dövüş sahneleri pek çok animeye taş çıkaracak cinsten zaten. Şöyle bir şey de olabilir herkes tavsiye ettiği için beklentini çok yükseltirsin izlediğinde beğenmezsin-inception da bana böyle olmuştu matrixden daha iyi dediler verdiler gazı-. Gintama bir şansı daha hakeden animelerden..

luffydesper dedi ki:
Hocam o dediğin olay ilk 20 bölüm için pek geçerli değil... Beni de ilk 20 bölümü acayip sıkmıştı hatta bırakmak bile aklımdan geçmişti pek espiri de yoktu. Ama dişimi sıkıp devam ettiğimde ilerisinin ne kadar matrak ve ciddi olduğunu anladım Son zamanlarda pek güldüren seri bulamazken bile bana kahkaha attırmayı başarmış bir seridir. Bence boşlanmamalı....
Tamamdır. Senin için ilk otuz bölümü izleyeceğim.

Bu konuda pek sana katılmıyorum, neden çünkü ilk 20 bölüm ne izlersen izle yavaş yavaş bağımlılık yapar devamını ister istemez merak edersin, bence ilk 5 bölüm yeterli mesela op ilk bölümde bile beni kendine çekmişti sonra devil may cry çok beğendim ama toplasan 20 bölüm bulabildim o kadar bile bulamadım, naruto en uyuz olduğum anime idi ama onu da senin dediğin gibi 20 bölüm izledim ve halen izliyorum halen bir çok bölümünü izlediğimde monitörü parçalayasım geliyor.

Bu arada yeri gelmişken bende sorayım devil may cry japonya da mı çıkmadı yoksa biz de mi çeviren çıkmadı sanırım 14 bölüm var toplamda.
Dediğinin de doğruluk payı elbette var. Fakat zevkler kişiden kişiye değişir. Örnek; ben, Katekyo hitman reborn'un ilk bölümlerini bile güzel bulurken gintama'nın ilk 20 bölüm beni acayip sıkmıştır ama bırakmadan sabırla izledim sonrasının hakkatten de çok komik olduğunu anladım. Ha kötü dediğim anime yok mu sanki? Tabii ki de var, Beelzebub gibi mangası dehşet komik olan bir serinin animelerinin ilk bölümlerini bile izleyemedim o kadar kalitesiz ve boş iş yapmışlar buna toriko da dahil. Ayrıca naruto konusunda da sana hak veriyorum :D Her ne kadar kendisini, bana ilk bölümden sevdirmiş bir seri olsa da, sakura salağı çıktığında da küfürü basmaktan geri kalmam :D Animeler içerisinde tek uyuz olduğum hatun karakter sakuradır. Ölsün artık şu kız, :oleyo2:

Beelzebub'un 1. bölümünü izledim ama biri yorum atmış şöyle demiş işte bu özel bölümü 1. bölümü değil diye. 2. bölüm aslında 1. bölüm mü yoksa o mu uydurmuş? Ayrıca güzel bir animeye benziyo bitmiş olması kötü :D

Kuroko No Basket'e başlayın derim. Seride biraz bayan karakter eksik arada bir gayımsı bir hava var sanki ona kıl oldum ama geri kalan herşey çok iyi tavsiye ederim izleyin:good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık