Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

smlyfuu

Hitman Reborn
D. Gray Man
Fullmetal Alchemist Bro.
Gintama
Hajime no Ippo
Bleach
Fate/Stay Night+Fate Zero I + Fate Zero 2 (24+13+13 devam eden)

Benim en one piece,naruto tadı alabildiğim anime Hunter Hunter olmuştu.Eski olduğundan (98 ya da 99 animesi) görüntüler biraz dandik tabi ama konu,karakterler fazlasıyla kapatıyor o açığı.Ova lar ile 100 bölüm civarı ediyor.Bence bitmiş olmasına aldırmayıp izle ama illa devam eden bir şey istiyorsan bir de serinin yeniden çevrimi var ,o da 30 lu bölümlere geldi sanırım.
Gerçekten çok beğendiğim bi seri HunterxHunter 32. bölümü çıktı bugun 2011 versiyonunun görüntüleride iyi hem. Tavsiye ederim bende

Öncelikle tekrar teşekkür ederim ama KHR,Fullmetal AB hariç diğer saydıklarınızı sevmedim.HunterxHunter 2011 izliyordum ama 32'de kaldım ama çok beğenmedim açıkcası.Slam Dunk'a bakıcam.Bakuman'da dövüş falan yok konusu farklı güzel ama beni sarmadı bu anime de.Eğer başka devam eden varsa güzel olur biten seriler zaten mangadan devam ediyor ama animesinde izleyemediğim için bitmiş animeleri pek sevmiyorum.Yani okuduğun yerleri birde animede görünce daha iyi oluyor :D Ama bunu sadece KHR'de kırdım animesi bitti ama mangası devam ediyor gerçi şuan çevrilmediğinden okuyamıyorum ama KHR çok iyi bir seri :)
Slam Dunk'a başla kesinlikle her bölümde karnına ağrılar giricek gülmekten fırsatım olduğunda tekrar izlemeyi bile düsünüyorum Slam Dunk'ı

Burdaki önerileri okuduktan sonra Gintama'nın ilk dört bölümünü izledim. Ama diğer animelerde olan o bir sonraki bölümleri merak etme olayı olmadı. Benim tavsiyem Berserk Baccano ve Anohana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık