Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Ben Dragon Ball'dan sonra DBZ'yi bile sevmemiştim ama yine de DB Super DBZ'nin yanında hiçbir şey bence.
Ben izledim nefret ettim ve ancak 15 bölüm kadar dayanabildim, abim izledi "bundan daha iyi bir anime seyretmedim" dedi. :D

*** Geçen hafta yazmışsın. İzlemeye başladıysan şimdiye bitmiş olmalı :D
Çoktan bitirdim ve tek kelime ile rezalet yaratıcı olmayan transformasyonlar(SSJ Blue,SSJ God,SSJ Rose),yan karakterlerin umursanmaması(Vegeta dışında)ve daha birçok sebep beni şovdan soğuttu.Zaten DBZ bile bana pek ilgi çekici gelmemişti.Tien,Krillin gibi karakterlerin figürana dönüşmesi kimilerinin toptan unutulması(bkz:Launch)ve Saiyanların çok ön planda olması serinin ana problemleri idi bana göre.

Çoktan bitirdim ve tek kelime ile rezalet yaratıcı olmayan transformasyonlar(SSJ Blue,SSJ God,SSJ Rose),yan karakterlerin umursanmaması(Vegeta dışında)ve daha birçok sebep beni şovdan soğuttu.Zaten DBZ bile bana pek ilgi çekici gelmemişti.Tien,Krillin gibi karakterlerin figürana dönüşmesi kimilerinin toptan unutulması(bkz:Launch)ve Saiyanların çok ön planda olması serinin ana problemleri idi bana göre.
Bitirebilmene şaşırdım.Dragon Ball izleyen biri, serinin bu kadar saçma sapan bir hale gelmesine dayanamaz sanmıştım.Goku ilk kez Ssj3 olduğunda Trunks dünyanın diğer ucundan Goku'nun Ki'sini hissediyordu. Dragon Ball Super'de ise Goku bu formda, iki(yumruk bile değil) tırnak darbesine K.O oluyor. Ben ancak buraya kadar dayanabildim. Daha sonra senin de dediğin gibi Ssj mavi,beyaz,kırmızı,turuncu,yeşil,mor gibi formlar çıkmış :D. İyi ki de izlememişim.
Bence Dragon Ball Super'in amacı Dragon Ball'un ismini kullanarak para kazanmak.

God of Highschool'u izledim az önce. Animasyonda level atlamış adamlar. Muazzamdı.

Peki bölüm trailerdan çok çok daha iyi miydi animasyon olarak?

Trailer'ını izledim ancak söylediğiniz kadar etkileyici bulmadım.

Fate serileri, Enen no Shoboutai filan güzel animasyonlar var.

Not: Şimdi bölüme de baktım, yine görüşüm aynı. Fate serileri hala daha iyidir. :D

Not2: Bölümün tamamına baktım şimdi. Fena değildi, güzel evet.

Son düzenleme:
Bak şöyle bir çocukluk çizmişler God of High School için sjfsgfs
Ben görünce epey bir güldüm. Bildiğin büyük bir resmin boyutu ile oynamışlar gibi.
Nob gelecek aylardan birinde diye okumuştum bir yerde. Yakındır yani çok beklemeyiz.
Kahshshhs harbi bu ne gerçi trailerden belli oluyordu cins bir animasyon olacağı ama bu ne xd

Bitirebilmene şaşırdım.Dragon Ball izleyen biri, serinin bu kadar saçma sapan bir hale gelmesine dayanamaz sanmıştım.Goku ilk kez Ssj3 olduğunda Trunks dünyanın diğer ucundan Goku'nun Ki'sini hissediyordu. Dragon Ball Super'de ise Goku bu formda, iki(yumruk bile değil) tırnak darbesine K.O oluyor. Ben ancak buraya kadar dayanabildim. Daha sonra senin de dediğin gibi Ssj mavi,beyaz,kırmızı,turuncu,yeşil,mor gibi formlar çıkmış :D. İyi ki de izlememişim.
Bence Dragon Ball Super'in amacı Dragon Ball'un ismini kullanarak para kazanmak.
SSJ3 tüm dünyayı sarsarken SSJB iki üç kaya parçası oynatıyor.

Peki bölüm trailerdan çok çok daha iyi miydi animasyon olarak?

Trailer'ını izledim ancak söylediğiniz kadar etkileyici bulmadım.

Fate serileri, Enen no Shoboutai filan güzel animasyonlar var.

Not: Şimdi bölüme de baktım, yine görüşüm aynı. Fate serileri hala daha iyidir. :D

Not2: Bölümün tamamına baktım şimdi. Fena değildi, güzel evet.
Trailer daha akıcı. :/ Yine de çok iyi ama. Dövüşlerde koreografi bile vardı daha ne olsun? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık