Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Bu listeden Yu Yu hakusho ve Kenichi'yi(yarım kalıyor) önerebilirim.Diğerleri bu iki seriye göre daha popüler olduğundan söylemiyorum.
Genelde battle shounenlerin yarısı bu türde oluyor zaten. Ama Yu Yu Hakusho pek o tarz sayılmaz. Ana karakter seriye zaten kendi dünyası için güçlü bir noktada başlıyor ve hızlı da gelişiyor. Ve ayrıca kabadayı da bir tip. Kenichi tam o tarz. Ama mangası daha iyidir tabii. Manga istenseydi direk The Breaker'ı önerecektim.

Şuradan belki ilginizi çeken bir şey bulabilirsiniz. Genelde "zero to hero" olarak geçiyor bahsettiğiniz tür.
Danmachi ve Charlotte 'ye bi göz atıcam teşekkurler ?

Tokyo Ghoul, Hellsing gibi içinde karanlık, vahşet ve kan barındıran (ecchi olmasın lütfen) anime tavsiyesi verebilecek var mı? Uzun veya kısa çerezlik yada sezonu bolda olabilir. Şu aralar 1-2 bölüm dahi bişey izlemek istediğimde hep kedi kulaklık minnak bi kız, tek gözü bantlı bi velet.. vıcık vıcık komedi yada romantizim görüyorum.. KAN ve VAHŞET istiyorum.. ⚔?☠?

Tokyo Ghoul, Hellsing gibi içinde karanlık, vahşet ve kan barındıran (ecchi olmasın lütfen) anime tavsiyesi verebilecek var mı? Uzun veya kısa çerezlik yada sezonu bolda olabilir. Şu aralar 1-2 bölüm dahi bişey izlemek istediğimde hep kedi kulaklık minnak bi kız, tek gözü bantlı bi velet.. vıcık vıcık komedi yada romantizim görüyorum.. KAN ve VAHŞET istiyorum.. ⚔?☠?
Dorohedoro biraz karşılar isteğini.

Parasyte tavsiye ederim. Aradığın kan da vahşet de orada var :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık