Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Jojo demedik mi la sana? :of::of::of::of::of::mincika::mincika::mincika::mincika::mincika:
Onun yedeğini arıyorum. xD
Gel birlikte başlayalım. Benim de hiç başlayasım gelmiyor Jojo'ya. Başlasam seveceğimi biliyorum ama. :(
Jojo animeci olmayanları bile sarıyor bizzat arkadaşla telefondan izlemiştik.( 3.sezondan başlamıştı birde ) O kadar söyleyeyim çöl macerası falan sonradan ismini istemişti benden adı ne diye.

Ben de başladım çizimleri sebepli bölüm 2 yapamadım :/ Baslasam severim muhtemeln konusunu, da animasyon çizimleri alışılmış dışı
@Monkey D. Luffy
Bizde böyle. :(

@Millennium Wizard
Ondan mıdır acaba? :/ Farklı olması sorun değil benim için. Fakat buna alışamadım bir türlü.

@Aiden
Çok tırt ya. :S
Çizimleri 4. partında günümüz animelerine benzer şekilde oluyor. İzleyin gelin!!!!!!!!!!

@Monkey D. Luffy
Bizde böyle. :(

@Millennium Wizard
Ondan mıdır acaba? :/ Farklı olması sorun değil benim için. Fakat buna alışamadım bir türlü.

@Aiden
Çok tırt ya. :S
Çizimler orjinal aslında ama parlak yakışıklı çocuklar ve kızlar alışkanlık yapınca garip gelebilir anlıyorum sizi.Ben sadece çizimler birbirinin kopyası ve çocuksu olunca izleyesim gelmiyor. Bir seriyi izlemedim böyle.Fena değil sanırım ama devam edesim gelmedi.Şu.

Gel birlikte başlayalım. Benim de hiç başlayasım gelmiyor Jojo'ya. Başlasam seveceğimi biliyorum ama. :(
Başlayalım. Ben bugün yarın izlerim ilk bölümünü.
Jojo animeci olmayanları bile sarıyor bizzat arkadaşla telefondan izlemiştik.( 3.sezondan başlamıştı birde ) O kadar söyleyeyim çöl macerası falan sonradan ismini istemişti benden adı ne diye.
Başlayayım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık