Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Bir Zankyou no Terror, Shigatsu wa kimi no uso, Boku Dake Ga İnai Machi, Psycho Pass filan at yüzüne bakman betıl şonenlerin. :D Tabii onların keyfi ayrı. :D
Bunlar geçemez bence FMAB ve HxH'i. Ayrı seviyeler ya.

Naruto izledim. Dedim bu iyi. One Piece en iyisi idi sonra okurken. Ve HxH izledim. Shonen ne demek öğrendim o sayede. Ayrı bir seviye. fmab ise baya derin ve etkili. Süper :D

One Piece en geniş evreni olan evren sanırım. Konular çok derin ve karakterlwr bol bol. Lakin PLOT rezalet ötesi ve harcadığı tipler göz kanatiyor :(

Bunlar geçemez bence FMAB ve HxH'i. Ayrı seviyeler ya.

Naruto izledim. Dedim bu iyi. One Piece en iyisi idi sonra okurken. Ve HxH izledim. Shonen ne demek öğrendim o sayede. Ayrı bir seviye. fmab ise baya derin ve etkili. Süper :D

One Piece en geniş evreni olan evren sanırım. Konular çok derin ve karakterlwr bol bol. Lakin PLOT rezalet ötesi ve harcadığı tipler göz kanatiyor :(
FMA'nın ana felsefesi çok iyi.

Bir şeyi elde etmen için ona eş değer bir şey feda etmen gerek. Bunu da çok güzel işliyor.

FMA'nın ana felsefesi çok iyi.

Bir şeyi elde etmen için ona eş değer bir şey feda etmen gerek. Bunu da çok güzel işliyor.
Askeri sistemi çok güzel işlemiş bir seri. Simya üstüne ırkçı bir kesim, Isshballer, ordu komutanlarinin ülkeyi soktuğu hal, 2 komutan; Mustang ve adamlarinin muazzamligi ve sarisin bomba Armstrong ve korkusuz Briggs askerleri. Felsefe taşı ve gerçeklik.

Açgözlü olmanın bedelini Izumi çocuk sahibi bir daha olamama, Ed için kol ve bacak, Al için vücut ve
Mustang için göz

Askeri sistemi çok güzel işlemiş bir seri. Simya üstüne ırkçı bir kesim, Isshballer, ordu komutanlarinin ülkeyi soktuğu hal, 2 komutan; Mustang ve adamlarinin muazzamligi ve sarisin bomba Armstrong ve korkusuz Briggs askerleri. Felsefe taşı ve gerçeklik.

Açgözlü olmanın bedelini Izumi çocuk sahibi bir daha olamama, Ed için kol ve bacak, Al için vücut ve
Mustang için göz
Ama bence en güzel kısmı bitişinde yaptığı açıklamadır.

Çelikten kalp.:)

En sevdiğim sahnedir seriden. Özellikle Let it Out'un girişi...

O kapıyı tekmeleyişi filan.

FMA ile herhangi bir uzun soluklu seriyi kıyaslamak 5 bölümlü mini serilerle 10 sezonluk dizileri kıyaslamak gibi bir şey. Tadında bıraktığı ve anlatmak istediğini gayet klas bir şekilde işlediği için her animeseverin izlemesi gereken çok güzel bir seridir FMA. Ama izlemeden önce anlatılanlara bakıp beklentiyi çok yükseltmemek gerek. Biraz abartılan bir seri olduğundan bir noktadan sonra ön yargıyla yaklaşmanıza sebep olabilir. Açın izleyin, seversiniz öncesinde yazılanlara bakmazsanız daha çok seversiniz. Opening'i de gelmiş geçmiş en kral 3-5 openingden biridir bu arada. Onu sabaha kadar övsek az tabi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık