Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Atmosferi yansıtamamışlar, adamın karizmasını iyi verememişler falan mı yoksa hikayede de mi çok farklılık mı var?
Hikayeyi bilmiyorum tam olarak ben fazla izlemedim animeyi. Anime de renkler çok kötü. Toriko'nun evreni karanlık bir evren o yüzden manga oku. Karakterlerin ağırlıklarını daha iyi anlarsın bence. Seriye yazık olur anime ile.

Hikayeyi bilmiyorum tam olarak ben fazla izlemedim animeyi. Anime de renkler çok kötü. Toriko'nun evreni karanlık bir evren o yüzden manga oku. Karakterlerin ağırlıklarını daha iyi anlarsın bence. Seriye yazık olur anime ile.
Anime 1 ve aynı yerleri ele alan Manga'dan 2 bölümü okudum. Animede ki atmosfer çok önemli değildi ama renkleri öyle bir parlatmışlar iki ışıkları kapatıp izlesem bir günde gözlerim bozulur sanırım : ))

İlk bir bölüm için de çok fazla sansür uygulamışlar. Atmosferden daha da ziyade dövüş/avlanma sahnelerini sansürlemişler hatta hayvanların görünümünü bile. Bu açılardan baya eksik kalmış anime.

Anime 1 ve aynı yerleri ele alan Manga'dan 2 bölümü okudum. Animede ki atmosfer çok önemli değildi ama renkleri öyle bir parlatmışlar iki ışıkları kapatıp izlesem bir günde gözlerim bozulur sanırım : ))

İlk bir bölüm için de çok fazla sansür uygulamışlar. Atmosferden daha da ziyade dövüş/avlanma sahnelerini sansürlemişler hatta hayvanların görünümünü bile. Bu açılardan baya eksik kalmış anime.
Toriko'nun ilk bölümüde filler bu arada :p

Black Clover 4. ve 5. bölümleri fena değildi. Asta'nın sesi çok fazla rahatsız edici ama sesleri karakterler yapılarını vurgulamak için kullanmışlar. Çok sessiz olması sebebiyle arkadaş edinemeyen bir karakter de var.

---

Toriko'nun ilk bölümüde filler bu arada :p
Ben türkanime'den izledim eksik veya fazla sahneler olabilir ama bölüm filler değildi.

Son düzenleme:
Assassination Classroom'a başladım. Belki de son derece basit olan bir şeyi anlayamamış olabilirim. :/ Bu okul suikastçı mı yetiştiyor normalde? Yoksa sıradan öğrencilerden mi suikast yapmaları istenildi?

Assassination Classroom'a başladım. Belki de son derece basit olan bir şeyi anlayamamış olabilirim. :/ Bu okul suikastçı mı yetiştiyor normalde? Yoksa sıradan öğrencilerden mi suikast yapmaları istenildi?
Öğretmen Koro seçiyor o sınıfı, okul normal yani. O sınıfa öğretmen olmak istiyor. Onu da öldürmek için sınıfı eğitiyorlar. Nagisa erkek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık