Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Pirates

Bu ay Devil Tree olacak diye duydum. En iyisi iki üç tanesini atlayıp öyle katılmak. Yüksek puan elde etmek için title ve mor, kırmızı ve sarı toplardan biriktirebilirsiniz. Örnek olarak benim çantam bu aşağıda.
http://i.hizliresim.com/d3Dn3p.png
http://i.hizliresim.com/ljpkjQ.png
O itemleri giftte kullanman daha uygun olur 85 level morlar dışındakiler az puan veriyor pek fayda sağlamıyor DT etkinliğinde ama 1500 puanlık mor toplar çok işe yarıyor tabi.

oha yav bunlar ne :D bir ara ilk 300'e mi ne girmiştim klowladge falan almıştım o kadar. MAalesef hiç benlik bir etkinlik değil. Saniyede fark koyuyorlar isteğim kaçıyor.
bu arada blood stone'u kullanmak için seviye gerekli mi ? Hala açılmadı bende.
Genelde 120 levelden sonra bütün etkinlikleri kullanabiliyorsun

Gnc vardı bilen hatırlayan varsa S43 Ivankov da oynuyor hala en son baktığımda 167-168 level falandı, neredeyse bütün etkinliklere katılıyor v.s

kyobey

ya bu barda rol kısmında cark cevırınce karakter dusurmeyı nasıl yapıyoruz o kadar cok cevırdım karakter cıkıyor ama nasıl neresıne tıklayıp alıcam bulamadım bır daha get kısmına tıklayınca bakıyorum komple gıdıyor dusurdugum kahraman ne yapmam gerek onu ordan almak ıcın

MDL_Roronoa

O itemleri giftte kullanman daha uygun olur 85 level morlar dışındakiler az puan veriyor pek fayda sağlamıyor DT etkinliğinde ama 1500 puanlık mor toplar çok işe yarıyor tabi.

Genelde 120 levelden sonra bütün etkinlikleri kullanabiliyorsun

Gnc vardı bilen hatırlayan varsa S43 Ivankov da oynuyor hala en son baktığımda 167-168 level falandı, neredeyse bütün etkinliklere katılıyor v.s
hocam bu

ya bu barda rol kısmında cark cevırınce karakter dusurmeyı nasıl yapıyoruz o kadar cok cevırdım karakter cıkıyor ama nasıl neresıne tıklayıp alıcam bulamadım bır daha get kısmına tıklayınca bakıyorum komple gıdıyor dusurdugum kahraman ne yapmam gerek onu ordan almak ıcın
karakter çıktığında alt tarafındaki get kısmına tıkla. tıklayınca o karakter artık barında olacak. yani

mi rui denilen kızın üzerine tıkla, açılan sekmede "bar" olana tıkla. Sonra önüne karakterler çıkacak o karakterlerin en sonundaki karakter yeni açtığın karakter olacak.

@MDL_Roronoa

Blood stone'u kullanmak için sırasıyla
form-adv-purify ye tıkla
Formasyonlarına level veriyorsun ya o da verdiğin levellere göre açılıyor. 6. açık

Nihayet Jinbei'i shura yapabildim :)

Son düzenleme:

MDL_Roronoa

@MDL_Roronoa

Blood stone'u kullanmak için sırasıyla
form-adv-purify ye tıkla
Formasyonlarına level veriyorsun ya o da verdiğin levellere göre açılıyor. 6. açık

Nihayet Jinbei'i shura yapabildim :)
sen deyince girdim de şimdi farkettim. Ben bir dizilişi 15. seviyeye kadar getirmişim diğerlerini hiç geliştirmemişim. Oysa diğerleri de gelişmeliydi. Eyvallah sağ olasın.
hayırlı olsun jinbei çok yararlı şu anda :D

sen deyince girdim de şimdi farkettim. Ben bir dizilişi 15. seviyeye kadar getirmişim diğerlerini hiç geliştirmemişim. Oysa diğerleri de gelişmeliydi. Eyvallah sağ olasın.
hayırlı olsun jinbei çok yararlı şu anda :D

Benim yaptigim artilari attim bir de o formlarin verdigi var cok guc artisi veriyor.
Eyvallah jin. Cok iyi oldu 30 40 arasi gezmrye basladim arenada tekrardan

NoiseMargin

Merhaba,

Haki olayında kuma terrority olanı nasıl arttırabilir yada nasıl geliyor bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi ?

MDL_Roronoa

Sonunda impel down yarışması geldi. Bayılıyorum ya tüm karakterleri yönetebilmek. Ama hala jinbei shurasız.

En yararlı karakterler bana göre şunlar: Law, M.Rui, Chopper, Robin, Monster trio, Aokiji, Dosun :D D

MDL_Roronoa

Birkaç sorum var aga.

1- Karşılaşmaya başlayınca direkt hp yükseltiyor ya karakterler o nasıl oluyor ?
2- Bir adamını öldürdüğümüzde aynı yeniden doğuyor. Onu nasıl yapıyorlar.
3- Guild favor ne işe yarıyor ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık