Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Pirates

Birkaç sorum var aga.

1- Karşılaşmaya başlayınca direkt hp yükseltiyor ya karakterler o nasıl oluyor ?
2- Bir adamını öldürdüğümüzde aynı yeniden doğuyor. Onu nasıl yapıyorlar.
3- Guild favor ne işe yarıyor ?
Su an memleketteyim oyunu açamıyorum cevapsiz da kalmasın;
1- su element var ya onlardan bir tanesi hp yuklemesi yapiyor.
2- Shurali law in ozelligi o
3- guild favor da esasen bir ise yaramıyor

MDL_Roronoa

Su an memleketteyim oyunu açamıyorum cevapsiz da kalmasın;
1- su element var ya onlardan bir tanesi hp yuklemesi yapiyor.
2- Shurali law in ozelligi o
3- guild favor da esasen bir ise yaramıyor
Allah senden razı olsun

Çin serverına luffy g4 geldi

Kraken taktiğiniz ne beyler ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ozzy

Arkadaşlar anime pirates oyunu bırakıp carını bana verebılıcek bı guzel ınsan varsa duacısı olurum tskkurler sımdıden

Auctionda başarısız olan teklifleriniz bile bounty liste puan olarak yansıyor.
Bu konuda görüp merak edip bakmıştım oyunuda altınım fazla yok diye bu etkinliğe katılamıyorum
Hadi katıldım diyelim, Gold Lion alacağım 15bin altın bastım desek, birisi çıktı 20bin altın bastı ve o aldı
Peki o bastığım 15bin altın harcanmışmı oluyor yoksa kazanamadığım için gerimi geliyor

Beyler şu oyunun adam gibi wiki'si var mı,her karakterin hangi yeteneğe sahip olduğu ve ne yaptığını gösteren?Siz oyunda ne yapacağınızı nasıl belirliyorsunuz benim gibi doğaçlama mı yapıyorsunuz?

MDL_Roronoa

Beyler şu oyunun adam gibi wiki'si var mı,her karakterin hangi yeteneğe sahip olduğu ve ne yaptığını gösteren?Siz oyunda ne yapacağınızı nasıl belirliyorsunuz benim gibi doğaçlama mı yapıyorsunuz?
Maalesef pek yok ama genelde herkes benzer karakterler kullandığından youtube'da falan izleyebiliyorsun. İngilizcen varsa ya da oyunla meşgul olduğunda zamanla kavrıyorsun özellikleri.

Sanırım yeni güncelleme gelecek. g4 ve dofla ilgili resim koydular.

Foruma çok giremiyorum mesajına geç cevap veriyorum kusura bakma. Youtube önerini uygulayacağım teşekkürler. Hangi adamlar geliştirmeye değer ben uzun vadede takımı şöyle oluşturmak istiyorum:Aokiji,Kaya,Mi Rui,Trafalgar Law.Bu adamlar üzerine yoğunlaşacağım hep aslında lvlim 105 ama gördüğüm kadarıyla bu adamlar hemen hemen bir iki eksikle 170 lvllerde herkeste var .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık