Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ana Düşmanlar vs. Koca Ana Korsanları

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    112
Çoğul neden konuştun anlamadın geç o işi derken,bir şeyi geçtiğim yok,düşüncem bu.
Kesin olduğunu düşündüğün bir şeyi söyledin, ben de kendimce olanı söylüyorum olan bu.

Potansiyel farklı bir konudur,o işlenirse görürüz ve bu senide haklı çıkarmaz,güçlenmiş gelmiş deriz.
Adamın daha potansiyelli olduğu zaten bariz. H.haki kullanıcılarının potansiyelinin daha fazla olduğu 50 kere vurgulandı çünkü. Luffy'yi adam yerine koymadan Dof bile h.hakiden sonra dikkat kesiliyordu mesela. Amirallerin panelleri falan da bariz MF'de.

Katakuri özel bir sag kol değil,benim Katayla bir derdim yok King falan da övmüyorum,Kata zayıf sağ kol ligindedir bana göre.
Karaktere istediğini söyle avukatlık yapmıyorum ki ben. Fikrimi söylüyorum. Gerisi senin fikrin saygı duyarım. Ha Dof'a ileri h.haki verildiği senaryoda Kata'yı da çok zorlanmadan yener gibi duruyor. Burda King'i aşağılayacak ya da gömecek ne var onu da anlamadım. Adamlar Saka için Prime WB+Roger lazım diyor. Benim yorumuma atlıyon abi sen de .

Kesin olduğunu düşündüğün bir şeyi söyledin, ben de kendimce olanı söylüyorum olan bu.

Adamın daha potansiyelli olduğu zaten bariz. H.haki kullanıcılarının potansiyelinin daha fazla olduğu 50 kere vurgulandı çünkü. Luffy'yi adam yerine koymadan Dof bile h.hakiden sonra dikkat kesiliyordu mesela. Amirallerin panelleri falan da bariz MF'de.

Karaktere istediğini söyle avukatlık yapmıyorum ki ben. Fikrimi söylüyorum. Gerisi senin fikrin saygı duyarım. Ha Dof'a ileri h.haki verildiği senaryoda Kata'yı da çok zorlanmadan yener gibi duruyor. Burda King'i aşağılayacak ya da gömecek ne var onu da anlamadım. Adamlar Saka için Prime WB+Roger lazım diyor. Benim yorumuma atlıyon abi sen de .
Kral haki potansiyeldir evet ama her potansiyelli kişi potansiyelini ortaya çıkaracak diye kural yok.Yerinde sayanlar da vardır.

Olay King değildi,aslında genelde zayıf sağ kol olarak o örnek veriliyor.Katakuride öyle çok süper bir sağ kol değil.
Bunu demek istemiştim.

B.M. korsanlarında Kata'dan sonraki en güçlü kişi bence Peros. Çok değişik bir kişilik. Rakip olarak görmek istemem şahsen bu grup içerisinde.

Bosslar zorlansa da alır bu grubu.

Kral haki potansiyeldir evet ama her potansiyelli kişi potansiyelini ortaya çıkaracak diye kural yok.Yerinde sayanlar da vardır.
Adam potansiyelini ortaya koymaya başlayacak işte. Boşuna kaptan muhabbeti yapılmadı ki.934 sayıdan altyapısı bile var bunun.

Olay King değildi,aslında genelde zayıf sağ kol olarak o örnek veriliyor.Katakuride öyle çok süper bir sağ kol değil.
Tamam da ben Dof'a ileri h.haki verilirse Kata'yı da çok kasmadan yener diyorum zaten. Maksat King gömmek değildi yani, maksat ileri h.haki p.upının ne kadar güçlü bir p.up olduğunu anlatmaktı.

Kata gerek tasviriyle, gerek featleriyle King ve Marco'dan özel bir adam benim için. Ki bu potansiyelini harcamış haliyle.

Bosslar kazanır gibi duruyor.Koca Ana ekibinden 3 komutanı ve hadi Perespero'yu ayrı tut geri kalanlar için Dof,Magellan,Croco,Enel'in yetenekleri çok sakat.Dövüş alanında çok uzun süre kalamazlar bile.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık