Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Seviyeleri

Ne düşünüyorsun?

• Katılıyorum

Kullanılan: 16 24.6%
  • Katılmıyorum

Kullanılan: 22 33.8%
  • Ehh.. Bazı yönlerine katılıyorum bazılarına katılmıyorum.

Kullanılan: 27 41.5%

• Kullanılan toplam oy
    65
Bu Kizaru ciddi değildi olayı da yıllardır söyleniyor ama hiçbir aslı astarı yok. Adam Ray'in karşısında da aynı tavrı takınıyor WB'nin karşısında da. Ne diyelim oralarda da mı ciddi değildi? Herifin mizacı bu işte. Bir yonkounun karşısında ciddi değildi demek saçma oluyor. Marco'dan net güçlü olsa indirirdi çünkü Kizaru süpernovalarda da görüldüğü üzere gücü yettiği vakit hemen rakibinin işini bitiren biri. Uzun süre uğraşmayı sevmeyen biri. Ayrıca Marco yerinde başka bir sağ kol olsaydı yine aynı şey yaşanırdı. Mesela Kata saldırının geleceğini önceden göreceği için saldırının geleceği yeri boşaltır sonra da meyve uyanışı sayesinde havadan portal açar yumruk atardı Kizaru yine uçardı. Bana göre
yonkou>amiral>= sağ kol. Wano'ya teşrif edip doğru düzgün bir dövüş yaparlarsa fikrim değişir belki.
Zaten dedim öyle olabileceğini ve Kizaru'nun Marco'nun hemen işini bitirebileceğini söylemedim. Hatta özellikle belirttim bu ikisi vs atsa Katakuri v Luffy gibi uzun süreceğini. Bence Amiral=Sağkol imkansız çünkü dolaylı yoldan da olsa kanıtımız var. Luffy Kaido'dan tek yedi (he Marco olsaydı tek yemeyebilirdi meyvesinden dolayı ama bu daha güçlü olduğunu göstermez)) fakat Akainu WB'nin en güçlü iki yumruğunu tanklayıp dövüşmeye devam edecekti yere düşmese.

WB karşısında tabii ki ciddidir sonuçta orada kendisine ölümcül hasar verebilecek bir rakip var ama Marco karşısındaki tavrı hiç ciddi olduğunu göstermiyor bildiğin sohbet ediyormuş gibi.

Ben tam olarak Amiral vs Yonko değilde Amirallerin seviyesine değinmek istedim ama Amiraller Yonkoularla vs attığı için onlarla kıyaslamak zorundayım ve dediğin gibi kendi yorumumu kattım.
Her halükarda konu amiral, yonko ve sağ kol üçgeninde sıkışıyor. Yeni konular çok ama çok değişik ve ilginç bir bakış açısı getirmedikten sonra sadece yer kaplıyor.

Utanmadın mı bunu atarken bildiğin Marco Kizaru'yu sallamamış bile :oleyo2:
Arkadan lazer yiyor aldırmıyor adam iyileştiriyor kendini diye k.haki bile kullanmıyor.Gerçi babasının telaşında ona da odaklanamaz ya.Kan akıtıyor tabii tam zoan formu gibi değil.Onda mavi alevler anında iyileştiriyordu uçmasını durduramıyordu.

Her halükarda konu amiral, yonko ve sağ kol üçgeninde sıkışıyor. Yeni konular çok ama çok değişik ve ilginç bir bakış açısı getirmedikten sonra sadece yer kaplıyor.
Fakat o konuların bazıları eski şahsen bende okudum bayağı bir konu. Bazı arkadaşların görüş açısı değişmiş olabilir 2014'te açılan bir konuyu bumplamak yerine yeni bir konu açmak daha mantıklıdır bana göre.

Arkadan lazer yiyor aldırmıyor adam iyileştiriyor kendini diye k.haki bile kullanmıyor.Gerçi babasının telaşında ona da odaklanamaz ya.Kan akıtıyor tabii tam zoan formu gibi değil.Onda mavi alevler anında iyileştiriyordu uçmasını durduramıyordu.
Bence Haki terimi kullanılmamalı. Armanent Haki bile düzgün oturmamışken Observation Haki tartışılmamalı hele ki MF gibi bir arc için. Aokiji'nin Advanced Obs. Haki kullanıp kendini buza çevirmesi dışında pek Obs. Haki tartışılmamalı. Ki sanırım yazarın aklında tüm karakterlere Obs. Haki, Arm. Haki verme gibi bir düşüncesi bile yoktu sonradan yaygın oldular gibi geliyor. Öyle olsaydı daha çok kişi Haki kullanabilirdi.

Fakat o konuların bazıları eski şahsen bende okudum bayağı bir konu. Bazı arkadaşların görüş açısı değişmiş olabilir 2014'te açılan bir konuyu bumplamak yerine yeni bir konu açmak daha mantıklıdır bana göre.
2014'tekinin açılması daha mantıklı. Aynı işlevi görüyor. Ayrıca hala aktif olarak bunu tartıştığımız yığınla konu var. 2014'ten çok sonra açılmış.

Neyse, aynı şeyi farklı konularda tartışacağımız gerçeğini kabullendim.

2014'tekinin açılması daha mantıklı. Aynı işlevi görüyor. Ayrıca hala aktif olarak bunu tartıştığımız yığınla konu var. 2014'ten çok sonra açılmış.

Neyse, aynı şeyi farklı konularda tartışacağımız gerçeğini kabullendim.
Tamamdır :) siteye yeniyim bazılarından haberimin olmaması da affedilsin :flaugh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık