Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Seviyeleri

Ne düşünüyorsun?

• Katılıyorum

Kullanılan: 16 24.6%
  • Katılmıyorum

Kullanılan: 22 33.8%
  • Ehh.. Bazı yönlerine katılıyorum bazılarına katılmıyorum.

Kullanılan: 27 41.5%

• Kullanılan toplam oy
    65
Ne zaman bir Amiral'i yonkou komutanlarını dikkatleri dağınık değilken paketler halde görürsek o zaman haklarını daha fazla teslim edebilirim.

Jozu vs Aokiji dövüş Jozu leyla olana kadar devam ediyor Aokiji üstünlük bile sağlayamıyor.
Marco vs Kizaru, leyla olup kelepçeleri almadan evvel Marco düşmüyor hatta sonrasında bile tam bitmiyor adam.
Ace vs Aokiji zaten bir üstünlük durumu yok.

Ace vs Akainu, meyve üzerinden üstünlük konusu var daha sonra Luffy durumu söz konusu yine adil bir vuruş göremiyoruz teke tek kapışmadan atılan.

Aynısı WB vs Akainu için de geçerli sonuçta Oda'nın çok süper vs çizimleri.

Amirallerin ne kadar güçlü olduklarını bir başka konuda söylediğim gibi zarları düşeş gelmeyince göreceğiz :oleyo2:

Birkaç eksik var:
* Kizaru Marco'yu kelepçesiz de yamultuyor lazerle.
* Akainu WB'nin kafasını aldı. Bunu yazmamışsın.

Ne zaman bir Amiral'i yonkou komutanlarını dikkatleri dağınık değilken paketler halde görürsek o zaman haklarını daha fazla teslim edebilirim.

Jozu vs Aokiji dövüş Jozu leyla olana kadar devam ediyor Aokiji üstünlük bile sağlayamıyor.
Marco vs Kizaru, leyla olup kelepçeleri almadan evvel Marco düşmüyor hatta sonrasında bile tam bitmiyor adam.

Ace vs Akainu, meyve üzerinden üstünlük konusu var daha sonra Luffy durumu söz konusu yine adil bir vuruş göremiyoruz teke tek kapışmadan atılan.

Amirallerin ne kadar güçlü olduklarını bir başka konuda söylediğim gibi zarları düşeş gelmeyince göreceğiz :oleyo2:
Evet dediğim gibi haklı yönlerin var çünkü o zaman Haki sistemi pek oturmamış ve savaşta meyve elementleri üzerinden gidilen çok örnek var. Mesela çocuğun birinde Alev Meyvesi olsun Amiralde de Buz Meyvesi olsun o çocuk Amirali baya bi oyalayabilir. Zaten belirttim Marineford üzerinden gitmek istemediğimi fakat yapacak birşey yok. Güç seviyelerini ucundan gördüğümüz tek yer sonuçta Marineford.

Birkaç eksik var:
Ben yenilenmesini kastettim hani lazer yağmuru yapıyorda Marco yenileniyor ya. İkinci durumu ekliyeyim hemen :oleyo2:

Edit: Yenileniyor yerine yeniliyor yazmışım asjkhd.

Kizaru Marco'yu hiçbir zaman yenmedi.Babasının krizinden faydalanıp araya başka adam sokarak kelepçeyle vurmak galibiyet değildir.Öyle bile düşüremedi zaten.

Birkaç eksik var:
Nerede yamultuyor atsana bakalım merak ettim.

Evet dediğim gibi haklı yönlerin var çünkü o zaman Haki sistemi pek oturmamış ve savaşta meyve elementleri üzerinden gidilen çok örnek var. Mesela çocuğun birinde Alev Meyvesi olsun Amiralde de Buz Meyvesi olsun o çocuk Amirali baya bi oyalayabilir. Zaten belirttim Marineford üzerinden gitmek istemediğimi fakat yapacak birşey yok. Güç seviyelerini ucundan gördüğümüz tek yer sonuçta Marineford.
Söylediklerine pek karşı çıkmıyorum bence başka bir arc görmeliyiz Amirallerin odak noktası olduğu ondan sonra anlarız tam olarak umarım.

Bin kere tartışılan amiral vs yonko için açılmış bir konu daha. Sadece üye kendi yorumunu konu olarak açmış.

Pekâla başka bir konuya yorum olarak da yazılabilirdi.

Bu Kizaru ciddi değildi olayı da yıllardır söyleniyor ama hiçbir aslı astarı yok. Adam Ray'in karşısında da aynı tavrı takınıyor WB'nin karşısında da. Ne diyelim oralarda da mı ciddi değildi? Herifin mizacı bu işte. Bir yonkounun karşısında ciddi değildi demek saçma oluyor. Marco'dan net güçlü olsa indirirdi çünkü Kizaru süpernovalarda da görüldüğü üzere gücü yettiği vakit hemen rakibinin işini bitiren biri. Uzun süre uğraşmayı sevmeyen biri. Ayrıca Marco yerinde başka bir sağ kol olsaydı yine aynı şey yaşanırdı. Mesela Kata saldırının geleceğini önceden göreceği için saldırının geleceği yeri boşaltır sonra da meyve uyanışı sayesinde havadan portal açar yumruk atardı Kizaru yine uçardı. Bana göre
yonkou>amiral>= sağ kol. Wano'ya teşrif edip doğru düzgün bir dövüş yaparlarsa fikrim değişir belki.

Bin kere tartışılan amiral vs yonko için açılmış bir konu daha. Sadece üye kendi yorumunu konu olarak açmış.

Pekâla başka bir konuya yorum olarak da yazılabilirdi.
Ben tam olarak Amiral vs Yonko değilde Amirallerin seviyesine değinmek istedim ama Amiraller Yonkoularla vs attığı için onlarla kıyaslamak zorundayım ve dediğin gibi kendi yorumumu kattım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık