Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    183
İlk başta ben de öyle düşündüm ama sonra amiralleri küçümsemek istemedim. Kolay bir galibiyet olmaz yani. Strateji şart.
Bu küçümsemek değil, gerçekçilik. Amiral seviyesinde olduğu bilinen en az 2 kişi var rakiplerde. Birisi Hancock diğeri Weevil. Fuji'yi de kılıç ustası sayarsak ve Mihawk en iyi kılıç ustası olduğundan 3'e 3 bir vs bile çıkarılabilir burdan.

Law+Dof vs Kizaru > Kizaru alır ve %90'a düşer.
Mihawk+Buggy-sama vs Köramiral > Mihawk alır ve %75'e düşer Buggy-sama hala 100%'ündedir.
Kuma+Hancock vs Saka > Saka alır ve %60'ye düşer.
Mihawk+Buggy-sama vs Kizaru+Saka > Sonuç amiraller alır.
Weevil da Beyazsakal korsanlarını mı avlıyor bu sırada. :D

Y
Ben de amirallere bu kadar oy nasıl çıkmış şaşırdım.

Karşıda Shanks ayarı bir adam,
Amiral üstü bir adam (Weevıl),
Amirale yakın güçte iki adam (Kuma ve Mingo)
Süper bir çaylak ve Hancock var.
Buggy-sama boşta kalıyor bir de düşün :D

Mihawk Akainu'yu alır. Sonra da Kizaru'nun kepçük kulaklarını keser. Kulaksız Kizaru'yu Weevel alır. Geriye kalanlar Allah ne verdiyse Fujitora'ya :D
Yakınlığı uzaklığı denkliği ayıran olmaz söz konusu amiralse.Bir
kere onları geçeceksin. :D Tanrılara karşı savaşıyor lordlar teke tek girmek ne hadlerine hep beraber dalmazlarsa sayılmıyor op dünyasında. :D Amiral bunlar amiral sabo borusu değil. :D

Weevil da Beyazsakal korsanlarını mı avlıyor bu sırada. :D
Bak onu unutmuşum:p Güç dengelerini gözeterek yeniden oluşturayım o vakit.

Law+Dof+Weevil vs Kizaru > Kizaru alır ve %20'ye düşer.
Mihawk+Buggy-sama vs Köramiral > Mihawk alır ve %75'e düşer Buggy-sama hala 100%'ündedir.
Mihawk+Buggy-sama vs Kizaru+Saka > Sonuç amiraller alır

Oldu mu:D

Bu küçümsemek değil, gerçekçilik. Amiral seviyesinde olduğu bilinen en az 2 kişi var rakiplerde. Birisi Hancock diğeri Weevil. Fuji'yi de kılıç ustası sayarsak ve Mihawk en iyi kılıç ustası olduğundan 3'e 3 bir vs bile çıkarılabilir burdan.
Ben Hancock'un amiral dengi olduğunu sanmıyorum. Öyle çıkarsa dediğin gibi olur tabi.

Bak onu unutmuşum:p Güç dengelerini yeniden oluşturayım o vakit.

Law+Dof+Weevil vs Kizaru > Kizaru alır ve %20'ye düşer.
Mihawk+Buggy-sama vs Kizaru+Saka > Sonuç amiraller alır

Oldu mu:D
Ben hatırlatmak için yazdım yoksa herkes kişisel fikrini yazıyor. Olup olmadığını söylemek ne haddime. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık