Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    183
Dof+Law vs Fuji
Weevil+Mihawk vs Akainu
Hancock+Buggy+Kuma vs Kizaru

Eşleştirmelerini yapsak Shichibukailer alır.
Amiraller bu 3'ü mü tek?
Shichibukailar dağıtır.
Sakazuki'yi Mihawk alır.
Kizaru'yu Dofy, Hancock, Wevil halleder.
Fuji'ye de Law, Kuma, Buggy.
İki amirale kişi başı 3 shichibukai yeter almalarına. Mihawk ayrı bir level Akainu'yu tek başına alır o.
Yeni Mihawk fanı foruma gelmiş sandım nicke bakmadan önce. :/

Dof+Law vs Fuji
Weevil+Mihawk vs Akainu
Hancock+Buggy+Kuma vs Kizaru

Eşleştirmelerini yapsak Shichibukailer alır.

Yeni Mihawk fanı foruma gelmiş sandım nicke bakmadan önce. :/
E ama Mihawk'ın yanına adam koymak ayıp direk. O kadar ünvanı, namı var. Bu adam Akainu'ya bile bire birde denk değilse ne anlamı kaldı bunların. Ki bence Akainu'nun üstünde bir adam, göreceksiniz ileride.

E ama Mihawk'ın yanına adam koymak ayıp direk. O kadar ünvanı, namı var. Bu adam Akainu'ya bile bire birde denk değilse ne anlamı kaldı bunların. Ki bence Akainu'nun üstünde bir adam, göreceksiniz ileride.
Akainu'nun üstünde bir adam olduğu için Beyazsakal'a saldırmaya çalıştı ama Beyazsakal'dan üstün bir Jozu durdurdu.Daha sonra Beyazsakal'dan üstün bir Vista'ya dövüşü ertelemeyi teklif etti.Peki bu sırada Akainu ne yaptı ? Alt tarafı Beyazsakal'ı durdurdu.Kafa kafaya dövüştü falan filan..

Amiraller alır. Almak zorundalar. :/
Law ve Dof çıtayı yükseltiyor, Mihawk da zorlar biraz ama Akainu gibi bir hayvanat var karşıda, o yüzden hiç sanmıyorum alabileceklerini.

Amiraller bu 3'ü mü tek?
Shichibukailar dağıtır.
Sakazuki'yi Mihawk alır.
Kizaru'yu Dofy, Hancock, Wevil halleder.
Fuji'ye de Law, Kuma, Buggy.
İki amirale kişi başı 3 shichibukai yeter almalarına. Mihawk ayrı bir level Akainu'yu tek başına alır o.
Bu sefer ilk sıraları kaçırmışım. İnsan yer tutar bana, nasıl mevkidaşsın sen :/

Akainu'nun üstünde bir adam olduğu için Beyazsakal'a saldırmaya çalıştı ama Beyazsakal'dan üstün bir Jozu durdurdu.Daha sonra Beyazsakal'dan üstün bir Vista'ya dövüşü ertelemeyi teklif etti.Peki bu sırada Akainu ne yaptı ? Alt tarafı Beyazsakal'ı durdurdu.Kafa kafaya dövüştü falan filan..
Yahu bu adam dünyanın en iyi kılıç ustası di mi? Vista'nın falan bu adamdan üstün olduğunu düşünmüyosun herhalde, adam o anlık oyalıyor olabilir Mihawk'ı netice de güçlü. Akainu karşısında olsa onu da oyalar lakin ortada planlanacak bir durum var, ancak amiral Beyazsakal'a denk olabilir diyerek rakip dengesi kurmuşlar Akainu'nun yolunu açmak için. Jozu'nun ne kadar can çekiştiğini görüyorsun Mihawk'ın salladığı bi kılıç darbesini toplamak için. Ortada müthiş bir güç farklılığı yok zaten, bana göre Mihawk, Akainu'nun üstünde bir adamdır, seride yansıtılış şeklinden ben onu anladım. Akainu'nun güç sınırını gördük aşağı yukarı bu yüzden Mihawk ciddiye alınmıyor, çünkü tam sınırını bilmiyoruz adamın. Ben ileride anlayacağınızı düşünüyorum demek istediğim şeyi. Bu kadar.

Bu sefer ilk sıraları kaçırmışım. İnsan yer tutar bana, nasıl mevkidaşsın sen :/
Valla bilemedim ya sen ikinci gelirsin diyordum, hatta bi süre bekledim baktım mesaj yok dedim gönder gitsin :artiz:

Forumda bu konudan vardı diye hatırlıyorum ben yanılıyor muyum?

O zaman eski üçlü vardı. Shichiler her türlü alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık