Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiral Karizması Çizilecek mi?

Amiraller Patlar mı?

• Amiral demek karizma demektir

Kullanılan: 99 40.2%
  • Oda'dan her şey beklenir

Kullanılan: 147 59.8%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşerken ağladığını hatırlamıyorum. Bana soracak olursan arada fark var. Şimdi kınlar ile dövüşürken korkmuyor yada endişeli gözükmüyor. Tabi bu durum ne kadar o ayrı mesele.
Ben sana karizmayı çizdirdiği sahneyi söyledim direk, karizma çizilmesi örneği olarak. Şimdiki halinden bahsetmiyorum. Ağzı yarılmış veya yarılmamış o karizmayı etkilemez. Orada ölü Oden'in hayaletinden korkup panik yapması karizmasının çizildiği andır. Şu şöyle bir olay diye düşün, Sakazuki ve Luffy kavga ediyor, Sakazuki'yi ölüm korkusu kaplıyor çığlık atıyor falan. Öyle bir durumda Sakazuki de karizmayı çizdirir. Böyle durumlara Luffy, ve Oda'nın kıymetlisi Zoro bile sık şekilde düşüyor. Ama ne Kizaru'nun ne Aokoji'nin ne Sakazuki'nin böyle bir duruma düştüğünü görmedik, görürmüyüz diye sormuş adam kısaca.

Doğru, yonkouların nasıl rezil olduğunu düşününce amiralleride monster triodan daha aşağı olan tayfa üyelerine ezdirmesi mantıklı geliyor. Chopper - ryokugyu, brook-fujiyi, kizaruyu da sapan la usopp avlasın.
İşte konuda sorulan da bu. O dediklerin amirale de aynısını yapar mı diye

Benim için Luffynin Sakazukiyi Sanjinin Kizaruyu, Zoronun Fujitorayi alması beklenilmedik bir olay değil.

Ben sana karizmayı çizdirdiği sahneyi söyledim direk, karizma çizilmesi örneği olarak. Şimdiki halinden bahsetmiyorum. Ağzı yarılmış veya yarılmamış o karizmayı etkilemez. Orada ölü Oden'in hayaletinden korkup panik yapması karizmasının çizildiği andır. Şu şöyle bir olay diye düşün, Sakazuki ve Luffy kavga ediyor, Sakazuki'yi ölüm korkusu kaplıyor çığlık atıyor falan. Öyle bir durumda Sakazuki de karizmayı çizdirir. Böyle durumlara Luffy, ve Oda'nın kıymetlisi Zoro bile sık şekilde düşüyor. Ama ne Kizaru'nun ne Aokoji'nin ne Sakazuki'nin böyle bir duruma düştüğünü görmedik, görürmüyüz diye sormuş adam kısaca.
Onu anladım zaten. Ben sadece patlamasının kınlar tarafında olmadığını söylemek istedim. Adamı korkutan Oden.

Dostum Fujitora normal insan. Ben o zamanlar da bunu normal karşıladım. Adam Siyah Haki bile kullanmadı. BM de kullanmazsa uçar dedik size inandıramadık. Şimdi yine siz haklısınız.
Kurgu uğruna her şeyin olacağı bir evren burası.G4ü koluyla durduran kadın Robin'e oyuncak oluyor.Amirallerin de rezil olma sırası gelecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık