Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiral Karizması Çizilecek mi?

Amiraller Patlar mı?

• Amiral demek karizma demektir

Kullanılan: 99 40.2%
  • Oda'dan her şey beklenir

Kullanılan: 147 59.8%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet değerli forum üyeleri, Oda'nın Amiralleri özenle tasarladığı çoğunlukça kabul görmüştür. Zaten esinlendiği (!) kişiler hakkında söyledikleri bellidir.

Kaido ve Big Meme olayları sonrası en azılı Yonko fanları bile eskiden sarsılmaz kale olarak düşündükleri bu kişilerle dalga geçmeye başladı. Bazı üyeler ise sıra Amirallere gelecek diyor. Aksini iddia edenler var elbette.

Sizce seri ilerledikçe Akainu bir şey amaçlarken Chopper ve Usopp'un topu olur mu, Brook ve Nami Kizaru'yu süzgece çevirirler mi?

Son düzenleme:
Fuji g3ü zar zor durdurup çizik aldığında ya da devrimciler o ezik kadroyla mumyalatınca bitti o karizma devri.Kurgu neyi gerektiriyorsa o olur.Kinemon'un Kaido kestiği yerde mantık aramaya gerek yok.

Çizmeye başlamadı mı zaten.

Sengoku eşşek tekleyemedi. Fuji kafes itti. Daha el atmamış hali bunlar amirallerin de sırası gelecek. Bizim tayfanın karşısına kim çıksa rezil olmaya mahkumdur.

Marco, Vista ikilisinin durduramadığı Akainu'yu Nami durduracak yazıyorum buraya.

Fuji g3ü zar zor durdurup çizik aldığında ya da devrimciler o ezik kadroyla mumyalatınca bitti o karizma devri.Kurgu neyi gerektiriyorsa o olur.Kinemon'un Kaido kestiği yerde mantık aramaya gerek yok.
Dostum Fujitora normal insan. Ben o zamanlar da bunu normal karşıladım. Adam Siyah Haki bile kullanmadı. BM de kullanmazsa uçar dedik size inandıramadık. Şimdi yine siz haklısınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık