Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Alexander Anderson vs Walter C. Dornez

'Anime Genel' forumunda Millennium Wizard tarafından 17 May 2019 tarihinde açılan konu

?

Kazanan kim olur ?

1. Alexander Anderson

66.7%
  2. Walter C. Dornez

33.3%
  1. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 16,853
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Hellsing eski sahnelerini yad edeyim diye izlerken kafama takıldı.Seri sonunda bu ikisi de seviye atlayarak daha güçlü hale gelmişti.Daha doğrusu daha güçlü olduklarını görmüştük diyelim.Fazla uzatmadan şartları söyleyelim.

Alexander Anderson

Anderson Helena'nın çivisini kullanarak ulaştığı canavar formunda dövüşecek.

Walter C. Dornez

Walter naziler tarafından gençleştirilmiş olduğu zirve haliyle dövüşecek.

Kazanan kim olur ?

Seriyi takip edenlerden yorum ve oyları bekliyorum. @Smoker sen sıkı takipçiydin sanırım öyle hatırlıyorum.Ne diyorsun ?

İkisinin de Alucard dövüşlerini de koyalım buraya.

Alucard vs Anderson Final dövüşü.

Alucard vs Genç Walter

Son düzenleme: 18 May 2019
  2. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,963
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Anderson reyiz parçalar bence. Hani başka bir senaryo aklıma gelmiyor. Alucard'ın kendisi bile rakip olarak kabul etmişti Anderson'u. Tek hayıflandığı nokta çiviyi kullanmasıydı. Ben Anderson ağır ezer diyorum.

Renk olsun diye şuraya da güzelinden bir amv gömeyim.

3. Hakuba-EneL Shi Xing

Hakuba-EneL (Shi Xing)
    Mesaj Sayısı 2,933
    Üyelik Tarihi30 Nis 2017
    Tam hatırlamıyorum ama anderson genelde alucarda rakip görüldü anderson zorlanarak alır heralde tam emin değilim :bilmem:

4. Millennium Wizard King of Dressrosa

Mesaj Sayısı 16,853
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    İkisi de Alucard ile dövüştü.O yüzden vs videolarını da eklesem iyi olacak.

Ben emin değilim.Nette de azıcık baktım bir taraf net alır demekte zorlanmışlar sanırım.Walter genç halindeki düelloda fena üstünlük koydu aslında kombat olarak Alucard'a.Öyle ki ateş etmesine bile izin vermiyor parmaklarını koparıyordu tepki hızı olarak.Alucard çok güçlü ölümsüz farklı yetenekleri var falan ama dövüş performansı aşağıda kalmıştı.

5. Euron Greyjoy (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,364
    Üyelik Tarihi3 Ara 2018
    Anderson alır bence.

6. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 9,332
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Anderson alır bence...

Fakat Walter da güçlü çar şimdi.

7. Jiso Yüce,Kutsal,Kanatsız,Karizma Pinky sama

Jiso (Yüce,Kutsal,Kanatsız,Karizma Pinky sama)
    Mesaj Sayısı 4,439
    Üyelik Tarihi11 Ara 2017
    Anderson hatırlıyorum baya bir zorlamıştı sanki animede öyke hatırlıyorumda diğerini hatırlamayamadım.

8. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,963
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Genel olarak katılıyorum aslında fakat şimdi senin videoyu izleyince bir kez daha emin oldum gibi. Videonun 6:08 civarında çivili Anderson Alucard'a baskın gelmiş hatta son vuruşu yapacak neredeyse fakat bizim kız(ismini unuttum :D) son anda durduruyor. Bilemedim ya diğer arkadaşların fikrini de öğrenmek lazım ama ben Anderson reyize meyilliyim sanki biraz :D

9. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 3,484
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Walter çok daha hızlı ve savunması güçlü. Anderson'un Walter'e ulaşması çok zor olacak, ulaşsa bile araya teller girecek, telleri aşsa bile fiziken çok güçlü bir vampir Walter ile karşılaşacak. Arucardo bile Walter vücudunu kaybetmese öyle gülemezdi.

Savaş boyunca Walter Anderson'u kesip duracak ve kalbini aldığında iş bitecek. Yenilenme sadece savaşı uzatır.

10. Millennium Wizard King of Dressrosa

Mesaj Sayısı 16,853
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Hiç ilgi olmamış. :/ Hellsing izleyen/okuyan bu kadar az mıydı ya şaşırdım. @Smoker sen baya biliyordun Hellsing diye aklımda kalmış.Ne diyorsun konu için ?

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık