Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu ile Kim Dövüşür?

Kim Dövüşür?

• Kullanılan toplam oy
    121
Bu biraz ana düşmanın kim olacağına bağlı. Sakazuki arcın ana düşmanı olursa Luffy ile kapışır. Çünkü Luffy şimdiye kadar hep ana düşman ile dövüştü.

Dragon'da meyve olduğunu düşünmüyorum. Loguetown'da yaptığı da muhtemelen kral hakisinin farklı bir kullanımıydı.
Anime de sabo'yu kurtarırken de gemiye rüzgarla ışınlanma yaptı yani ya rüzgar meyvesi yemiş ya da mevsim meyvesi gibi birşey yemiş doğa olaylarına dönüşüyor bence.

Anime de sabo'yu kurtarırken de gemiye rüzgarla ışınlanma yaptı yani ya rüzgar meyvesi yemiş ya da mevsim meyvesi gibi birşey yemiş doğa olaylarına dönüşüyor bence.
Ben bu olayı ya Dragon'un Skypiea'lı olması teorisine bağlarım ya da mistik bir zoan türüne bağlarım. Meyvesi olmadığını neden düşünüyor olursam da Loguetown'da Smoker'ın deniztaşından yapılma silahını kolayca tutabiliyordu. Belki yanılıyorumdur, senin dediğin gibi de olabilir.

Dragon vs Akainu olursa Oda kimi kazandıracağını seçerken soğuk terler döker. Sabo olsa Sabo kazanır. Niyeyse yeni nesile yendiriyor rahat rahat ama iki eski nesil kapışınca kimse kimseyi yenemiyor.
Artık kim kapışır bilemiyorum ama yara almadan kurtulması çok zor.WB bile ilk dikkatsizliğinde yüzünün yarısını verdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık