Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu ile Kim Dövüşür?

Kim Dövüşür?

• Kullanılan toplam oy
    121
Konu Akainu ise bunu yapacak sadece iki karakter var. Ya Luffy ya Garp. Özellikle son savaşta gerçeklerin açığa çıkmasıyla Garp'ın Kutsal Ejderler için savaşmayacağını düşünüyorum. Eğer Sword ve dolayısıyla Sengoku da taraf değişmezse Garp vs Sengoku görürüz yoksa bir ihtimal Garp vs Akainu da görebiliriz.
Ama asıl düşüncem Ace'i doğrudan Teach öldürmedi, Ace'in ölümünün direkt sebebi Luffy'nin eğilmesi ve Ace'in onu kurtarmak için önüne geçmesi. Bu savaş tamamen Luffy'nin hakkı. Dragon son mangalarda bile Donanmanın değil de Kutsal Ejderlerin düşmanı olduklarını da söylüyordu. Sabo'luk bir mevzu da olmaz ve güçlenmemişse bu onu aşan bir düşman. Serinin başından beridir donanmanın en büyük gücü diye gözümüze sokulan bu elemanları bizim tayfa indirecek.
Teach konusunda çok kararsızım, Luffy kadar Shanks'ın indireceğini de düşünüyorum ama İmu ve Akainu çifti ise kesinlikle Luffy'nin rakipleri olacak. Akainu'da direkt kardeşinin ölümüne birinci dereceden sebep olmasından İmu'da ise yüzyıllar önceki Jaya lideri Nika'nın düşmanı olmasından...

Sabo'nun hakkıdır ama Dragon'a da kalabilir. Luffy'e kalmaz bu saatten sonra. Sürpriz adayım Zoro.
Serinin ilk ve tek arc Denizci düşmanı Morgan. Luffy biraz pataklayıp sonra Zoro'ya işi bitirtti. Oda burada paralellik kurup Akainu'yu da Luffy'ye karşı biraz pataklattırıp sonra da Zoro'ya işi bitirtir. Luffy Morgan'ı Koby'nin hayallerini yıktın diye dövüyordu, Akainu'yu da Koby'yi kurtarmak için döver, Koby ''Luffy-san, Akainu'yu ez'' diye bağırır sonra Luffy'de sende iş yok diyerek Zoro'ya işi bitirtir.

Akainu Luffy i kesmez, Kizaru + Akainu olursa olabilir.

Şu rakiplerden doğru dürüst tek rakibi Sabo belki de bir ihtimal Dragon.

Kenarda konu başlığını görünce konuya girmeden önce şaşırdım bu başlık neden açılmışki zaten kimin olacağı belli diye ama konuya girince ve oylamayı görünce küçük dilimi yuttum.Şöyle söylim iddiaya girmeyi veya kumar oynamayı sevmem hayatım boyunca bir piyango bileti almış veya 1 iddia kuponu doldurmuş birisi değilim ama sana bir şans veriyoruz tek bir iddiaya girme bir kumar oynama hakkın var dense tüm varımı yoğumu bu konuya basarım galiba :D Yav kim dövüşecek tabiki Luffy dövüşecek.Tamam bazen herkesin düşündüğünün tersini düşünmek havalı görünebilir ama bu forum tarihinin en net konusu ve Sabo oylamada eziyor Luffy'i ne diyelim bekleyip göreceğiz.Konuda gördüğüm kadarıyla Sabo'yu seven hatırı sayılır bir kitle var bana kızacaklar ama söylemeden edemeyeceğim Akaiunu ve Sabo'yu eşleştirmek Akaiunu'Ya ağır hakaret. Sabo'nun Akaiunu ile aynı ligde olabileceği düşüncesinin nedeneninin Akaiunu'nun güç seviyesinin MF'deki gibi kalacağını düşündüğünüzden dolayı olabilir ama kötü bir haberim var büyük ihtimalle Luffy ile girdiği savaşta göreceğizki Luffy'nin tanrıya dönüşerek ancak yenebildiği Kaido Akainu'nun yanında çoluk çocuk gibi kalacak tıpkı bir başka karşılaşacağı kişi olan Teach'in de Kaido'dan çok daha güçlü çıkacağı gibi bunu da buraya yazıyorum bekleyip görelim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık