Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aizen vs. Ichibei

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    71
https://bleach.fandom.com/wiki/Wandenreich

Sayfanın aşağılarında görebilirsin.Zaten kaynak da vermişler cilt notları diye.
İchigo'nun 1 numaralı potansiyel tehdit olduğunu da mangada açık açık söylemişlerdi.Rastgele değil yani.
Bu sayfaları okurken pek ciddiye almamıştım yani sıralama olarak Zaraki tamam güçlü de Aizen ve ichibei'yi alabilecek seviyede değil ona rağmen ikisinden daha üst sırada harbi saçmalık yav Ki bence Kubo burda Zaraki, Aizen ve İchibei'den güçlü diye değil savaşma potansiyelinden dolayı tehdit listesinde 2. Sıraya almıştır

Bu sayfaları okurken pek ciddiye almamıştım yani sıralama olarak Zaraki tamam güçlü de Aizen ve ichibei'yi alabilecek seviyede değil ona rağmen ikisinden daha üst sırada harbi saçmalık yav Ki bence Kubo burda Zaraki, Aizen ve İchibei'den güçlü diye değil savaşma potansiyelinden dolayı tehdit listesinde 2. Sıraya almıştır
Herkes açık seçik biliniyor ama bu potansiyel listesinde olanlar işte çeşitli nedenlerle sınırları bilinmiyor.O sınırlar zaten tehlikeli olarak görülüyor.Evet bulundukları durumda güç seviyeleri epey farklı olabilir.İchibe hatta en güçlüsü bile olabilir normal dövüşlerinde.Fakat İchigo'nun dengesizliği gibi şeylerle bu liste oluşturulmuş.

Zaraki bankaide kendinde görünmüyor daha.Hala çok fazla gizeme sahip bankainin ismi bile belli değil Yamamoto gibi o bankaiyi sınırlarında bile görmemiş olabiliriz.Bunlar etkili olmuştur listede.Ham gücü de çok fazla şu anda.

Herkes açık seçik biliniyor ama bu potansiyel listesinde olanlar işte çeşitli nedenlerle sınırları bilinmiyor.O sınırlar zaten tehlikeli olarak görülüyor.Evet bulundukları durumda güç seviyeleri epey farklı olabilir.İchibe hatta en güçlüsü bile olabilir normal dövüşlerinde.Fakat İchigo'nun dengesizliği gibi şeylerle bu liste oluşturulmuş.

Zaraki bankaide kendinde görünmüyor daha.Hala çok fazla gizeme sahip bankainin ismi bile belli değil Yamamoto gibi o bankaiyi sınırlarında bile görmemiş olabiliriz.Bunlar etkili olmuştur listede.Ham gücü de çok fazla şu anda.
Aynen bunlarla daha dövüşmeden yapılmış bir liste örneğin Urahara Aizeni gördükten sonra mukendeykeng daha da güçlendiğini söylemişti bunu bilmeden yapılmış olabilir bir de Aizen'in de Bankaisi belli değil o da Bankai açsaydi İchigodan daha tehlikeli olurdu bence

Emin olmak adına soruyorum,ichibei rakibinin adını siler iken,tam adını bilmesi mi yoksa adını sildim gitti demesi mi yeterli ?

@Millennium Wizard bu sorunun yeri burası mı bilmiyorum ama senin söylediklerini doğru kabul ettiğimden soruyorum. ichigo’nun aizen’i yendiği hali için ne söylenebilir? Seviyesi neydi ? Seri sonuna bakarak hangi seviyeye koyabiliriz ?( ichigonun seri sonundaki halini de dahil ederek). Cevaplarsan memnun olurum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık