Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Adamlık Konusunda En Kötü Durumda Olan Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    81
Zoroyu oraya koymak abest.
Zoroyu tanıyok Kaptanı için nasıl hayatından vazgeçtiyse aynısını yeri gelince Sanji için değil gereksiz usopp için de yapar ve buna kimse de itiraz edemez yapacağını biliyoruz ama iki laf söyledi diye ve daha sonra önemsediğini gördük çizilen karelerle çizilmese dahi; Zoro bu Zoro, yeni bir karakter değil çok abest olmuş benim için.

Ray babayı savunmaktan bıktım

Saboya en ağır eleştirileri yapan kişilerin başında gelirim de, kin tutmadı diye adamdan saymamak. Kin tutmağı sanki başarı gibi algılatmaya çalışmak nasıl bir mantıktır orası çok tartışılır. Bunlar başka adamlar hayalleri çok büyük. Öyle kedi köpek dalaşında değil dünyaya adalet getirmeye çalışan bir oluşumun içinde herhangi birisinden kin bekleyip, keyfi davranış içerisinde bulunmasını beklemek filan çok yanlış .Ama yine de gördük kin tutmasa da Burgessın tek sözü ile sinirlenen kişi de Sabo. Yani daha ne diyem? malı hala sevmem baştan itici bir tip ama burda sadece ''kin tutmiyir buba'' ile burda olması güzel

Yasopp tabii ki adam değildir. Adam karısını çocuğunu bırakıp denizlere açılmış. Şerefsiz kendi için ailesini terk etmiş ama mesele bu değil bu evrende mesele hayel. Adamın karısı ölüm döşeğinde kocası ile gurur duyuyor. Ha tabii ki bizim için şerefsiz ama o evrenin dinamikleri ile biizm gerçek hayat farklı.

Son düzenleme:
Nedeni, yenildiğinde hüngür hüngür ağlayıp kaptanına sözler veren bir adamken, atlama sonrası ikidebir karizma gösterilmeye çalışılan(eskiden dozundaydı.) tayfasında ki adamı umursamayan bir adama dönüşmesi ve konuyu açanın söylediğine göre Sanji hakkında atıp tutması.

Eğer o sayıyı hatırlıyorsan atabilir misin? konuda yazıldığı gibi değilse ve benim düşündüğüm gibi umursamamazlık yapmadıysa gerçekten çok sevinirim.

Kesin? nasıl kesin?

Tayfasındaki adamların ve müttefiklerin hepsi, kardeşi ve arkadaşı Ace için gözleri kapalı canlarını verecek adamlar. Hatta Ace'in kardeşi için bile. Böyle bi tayfa... Oyaji'nin evladını yarı yolda bırakıp, idam edilmesini oturup seyretmesini beklemek hakarettir.

Beyazsakal bu serinin en kral karakteridir.

Şu sayfadan bahsediyorum. Endişelendiğini az çok belli ediyor burada. Olanı biteni de dinliyor.

Rayleigh zaten senaryo icabı mf ye gelmedi onu geçiyorum.
Yasopp: Karımın ve çocuğumun bir metre uzunluğunda burnu olsa bende terkederim. :artiz:
Zoro: Adamın dibidir. Adam olmadığını iddia eden haterdır.
Sabo: Yine senaryo icabı mf ye gelmedi. Sonradan saçma sapan bir bahane buldu mangaka. Aynı şekilde senaryo icabı karasakala kin duymuyor.
Dragon: Çocuğu yapmış ama en azından dedesine bırakmış.
Garp: Şimdi bu adama saydırıp banlanmak istemiyorum.

Not: Ankette inu ve nekoda olmalıydı. İnu ve neko adam değildir.
Garp, Dragon ve diğerleri de "senaryo icabı" o zaman :D

Garp elinden gelenin en iyisini yaptı elinden daha ne gelirdi adamın?

Kesinlikle Yasopptur. Usopp'a kızacağınıza önce oğlunu hasta annesiyle bir başına bırakıp yalancı, özgüvensiz birine dönüştüren malum şahısa kızın. Bu "adam" da anca düğüne gitsin, parti falan yapsın.

Zoro'yu savunacağım diye olayları eğip bükmeye gerek yok. Orada hatalı olan Zoro'ydu. Endişeli olabilir. Ama söyledikleri nereden bakarsan bak elde kalan şeylerdi.

Bunun yanında her arc adam değil adamın dibi olduğunu gösteren birisi Zoro. Bir hata ile gömmeye gerek yok bence.

Öldürüleceği kesin olan birisini kurtarmak için oğlum dediği binlerce kişinin ölmesine neden olması yeterli bir neden bence. Sonrasında himayesinde mutlu mesut yaşayan milyonlarca insanın savaş sonrası ortaya çıkan kaosla yerinden yurdundan okup katledilmesini falan söylemiyorum hiç.
Sonuçlarını tahmin edememiş olabilir bunun için ahmak denebilir kendine fazla güveniyordu ama Ace'i de öyle bırakamazdı.Ha diğerlerine ace kadar değer vermiyor deniyorsa buna katılırım ama buna dair emare var mı ?

Garp, Dragon ve diğerleri de "senaryo icabı" o zaman :D
İki durum çok farklı. Ray ve Sabo normalde aceyi kesinlikle kurtarmaya gitmesi gerekirken gitmediler. Çünkü gitselerdi oda bize ray ve sabonun gücü ile ilgili bilgi vermiş olacaktı. Garp ise Aceyi saklamakla denizcilere ihanet etti. Mf de ise ailesine ve rogera ihanet etti. Yani her türlü çift taraflı bir karakter. Ayrıca garpın durumu türk filmlerindeki aile vs iş durumu gibi bir şey. Garp ise işi için ailesine zarar veren kötü adamDAN DA BETER. İşine de zarar veriyor çünkü.

Zoro'yu savunacağım diye olayları eğip bükmeye gerek yok. Orada hatalı olan Zoro'ydu. Endişeli olabilir. Ama söyledikleri nereden bakarsan bak elde kalan şeylerdi.

Bunun yanında her adam değil adamın dibi olduğunu gösteren birisi Zoro. Bir hata ile gömmeye gerek yok bence.
Benzer şeyleri robin ve usopp için de söyledi. Sen Zoronun usoppu sevmediğini ve Robin için enies lobbye dalmaktan korktuğunu söyleyebilir misin? Adam sadece tedbirli davranıyor ve sevgisini belli edemiyor olay bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık