Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Adamlık Konusunda En Kötü Durumda Olan Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    81
Rayleigh zaten senaryo icabı mf ye gelmedi onu geçiyorum.
Yasopp: Karımın ve çocuğumun bir metre uzunluğunda burnu olsa bende terkederim. :artiz:
Zoro: Adamın dibidir. Adam olmadığını iddia eden haterdır.
Sabo: Yine senaryo icabı mf ye gelmedi. Sonradan saçma sapan bir bahane buldu mangaka. Aynı şekilde senaryo icabı karasakala kin duymuyor.
Dragon: Çocuğu yapmış ama en azından dedesine bırakmış.
Garp: Şimdi bu adama saydırıp banlanmak istemiyorum.

Not: Ankette inu ve nekoda olmalıydı. İnu ve neko adam değildir.

Outlaw

Rayleigh zaten senaryo icabı mf ye gelmedi onu geçiyorum.
Yasopp: Karımın ve çocuğumun bir metre uzunluğunda burnu olsa bende terkederim. :artiz:
Zoro: Adamın dibidir. Adam olmadığını iddia eden haterdır.
Sabo: Yine senaryo icabı mf ye gelmedi. Sonradan saçma sapan bir bahane buldu mangaka. Aynı şekilde senaryo icabı karasakala kin duymuyor.
Dragon: Çocuğu yapmış ama en azından dedesine bırakmış.
Garp: Şimdi bu adama saydırıp banlanmak istemiyorum.

Not: Ankette inu ve nekoda olmalıydı. İnu ve neko adam değildir.
Garp'a saydırmak isteyip, Zoro diyene hater demek ilginç biraz hocam.(Tamamen aynı şeyler olmasa da, kısmen benzer.) Ben sadece tepki vermedi diye biliyordum, üstüne saydırmış birde. Bunu bilsem içimde Zoro'ya gram sevgi saygı kalmazdı. Öbür sayfa da tüm karakterleri tek tek yazdım görüşlerimi oraya bakabilirsin. Zoro haterı falan değilim, haterı olduğum karakter sadece Itachi. One Piece'den ise yok sanırım.

Zaten sadece konuda yazan durumlara göre adam değildir diyoruz, genel olarak değil.(en azından ben öyle.) Yoksa buradaki neredeyse her karakterin çook adam tarafları da var zaten.

Garp'a saydırmak isteyip, Zoro diyene hater demek ilginç biraz hocam.(Tamamen aynı şeyler olmasa da, kısmen benzer.) Ben sadece tepki vermedi diye biliyordum, üstüne saydırmış birde. Bunu bilsem içimde Zoro'ya gram sevgi saygı kalmazdı. Öbür sayfa da tüm karakterleri tek tek yazdım görüşlerimi oraya bakabilirsin. Zoro haterı falan değilim, haterı olduğum karakter sadece Itachi. One Piece'den ise yok sanırım.

Zaten sadece konuda yazan durumlara göre adam değildir diyoruz, genel olarak değil.(en azından ben öyle.) Yoksa buradaki neredeyse her karakterin çook adam tarafları da var zaten.
Zoro için sanji meselesinden bahsediyorsan bir sonraki bölüm zoronun sanjiyi düşündüğü ama tayfaya belli etmek istemediği gösterildi. Ben zoro adam değildir denilecek başka olay bulamadım. Eğer başka bir sebebin varsa paylaşabilirsin.

Sebepler ? Aklıma gelmedi genel görüşleri eklemeye çalıştım.
Öldürüleceği kesin olan birisini kurtarmak için oğlum dediği binlerce kişinin ölmesine neden olması yeterli bir neden bence. Sonrasında himayesinde mutlu mesut yaşayan milyonlarca insanın savaş sonrası ortaya çıkan kaosla yerinden yurdundan okup katledilmesini falan söylemiyorum hiç.

Outlaw

Zoro için sanji meselesinden bahsediyorsan bir sonraki bölüm zoronun sanjiyi düşündüğü ama tayfaya belli etmek istemediği gösterildi. Ben zoro adam değildir denilecek başka olay bulamadım. Eğer başka bir sebebin varsa paylaşabilirsin.
Nedeni, yenildiğinde hüngür hüngür ağlayıp kaptanına sözler veren bir adamken, atlama sonrası ikidebir karizma gösterilmeye çalışılan(eskiden dozundaydı.) tayfasında ki adamı umursamayan bir adama dönüşmesi ve konuyu açanın söylediğine göre Sanji hakkında atıp tutması.

Eğer o sayıyı hatırlıyorsan atabilir misin? konuda yazıldığı gibi değilse ve benim düşündüğüm gibi umursamamazlık yapmadıysa gerçekten çok sevinirim.

Öldürüleceği kesin olan birisini kurtarmak için oğlum dediği binlerce kişinin ölmesine neden olması yeterli bir neden bence. Sonrasında himayesinde mutlu mesut yaşayan milyonlarca insanın savaş sonrası ortaya çıkan kaosla yerinden yurdundan okup katledilmesini falan söylemiyorum hiç.
Kesin? nasıl kesin?

Tayfasındaki adamların ve müttefiklerin hepsi, kardeşi ve arkadaşı Ace için gözleri kapalı canlarını verecek adamlar. Hatta Ace'in kardeşi için bile. Böyle bi tayfa... Oyaji'nin evladını yarı yolda bırakıp, idam edilmesini oturup seyretmesini beklemek hakarettir.

Beyazsakal bu serinin en kral karakteridir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zoro'nun Sanji'yi umursamaması gibi bir durum yok ortada. Orada Zoro Sanji'nin yaptığı açık hatadan bahsediyor. Kafasına göre hareket edip düşmanın kucağına atladı. Şuan tayfanın içinde bulunduğu duruma bakarak hatayı görebilirsiniz.

Ayrıca eğer Sanji'nin kurtarılmaması gerektiğine yüzde yüz inansaydı Usopp mevzusunda takındığı tavrı takınırdı.

Siz önce Zoro'nun neden öyle konuştuğunu iyi anlayın sonra adam mı değil mi tartışırız.

Edit: Oyum Garp'a. Sebebini Dadan Garp'ı yumruklarken söylemişti.

Yasopp adam değildir. Diğerleri adamdır. Zoro Zouda mal gibi konuşmuştur. Ama yaptığı onca şeyden sonra değildir diyemem.

Kesin? nasıl kesin?

Tayfasındaki adamların ve müttefiklerin hepsi, kardeşi ve arkadaşı Ace için gözleri kapalı canlarını verecek adamlar. Hatta Ace'in kardeşi için bile. Böyle bi tayfa... Oyaji'nin evladını yarı yolda bırakıp, idam edilmesini oturup seyretmesini beklemek hakarettir.

Beyazsakal bu serinin en kral karakteridir.
Acein öldürüleceği elbette kesindi. WB ID takviyesi olmadan geliyor dikkat edin, buna rağmen Ace 3 kere kurtarılıyor 2 kere Luffy 1 kere Croco ve bunlar WB ile gelmediler. Buna raģmen Ace öldürülüyor. Demek ki takviye olmasa WB ve tayfası tamamen kırımdan gećirilecekler. Haliyle bu kadar zayıf ve ihtimalsizken ID basmak adamlık değil, aptallıktır. Gidenlerin ölümı kabullenmelerinin de bir önemi yok çünkü insan hareket ederken arkada bıraktıklarını da düşünmek zorundadır. WB bu yüzden adam değildir, ahmak bunaģın tekidir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık