Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Ace ve Görünen Köy

Mesajımda işaretlediğin kısımlarda ne bel altına vurmak var ne de bi itham var. Ya okuduğunu anlamıyosun yada kullandığın deyimin anlamını bilmiyosun. 700 kişinin 1 kişi için harcanması feda edilmesine bakış açısı diyosan zaten o açıda bi sıkıntı var demektir.

Keşke sende gözünle izleseydinde sana da sokulsaydı...
Psikoloğa görün acilen , bahse varım sen 12 yaşındasın bizde sana laf anlatmaya çalışıyoruz. Ha kabahat sende değil seni muhatap alıp ciddi ciddi cevap verende ( birisi benim ).

Sizin kavgalarınız yüzünden bizim yorumlarımız kaynayıp gidiyor.
Bir konuyu da kavga etmeden bitirin yahu! Allah aşkına!

Soytarii26

Akainu'nun önüne geçmiş Coby gibi oldun şimdi :oleyo2: Savaşı durdurmaya çalışmakla aynı şey bu :D

Wb Ace için evlatlarını feda etti olayına katılmıyorum, Wb ''kendi evlatlarının diğer evladı için canlarını tehlikeye atmasına izin veriyor'' daha doğru olur,
Odz olayında odz zaten laf dinlemezdi orada Wb bile olsa çünkü Ace var ortada, Wb ne yapsın, iki tane deprem yumruğu çakıp odz'u bayıltsın mı ? Yoksa odz'un bu büyük fedakarlığına izin mi versin ?

Orada herkes wb'yi nasıl seviyorsa, ace'i de öyle seviyor, herkes kendi canını ace için feda etmeye hazır, ama olaya illa wb bütün evlatlarını ''zorla'' oraya getirip öldürdü olarak bakarsanız öyle gözükür. Herkes ace'i kurtarmak için naralar atıyor sırf bu bile ace'in sevildiğini gösteriyor, wb müttefiklere kaçmak için yol açtı, sizce burda bir zorlama mı var ? Olsa müttefikler falan durmaz zaten.
Ace'in amacı bile kendini sevdirtmekti, ve bu savaşta kendisini canından çok seven bir çok kişinin olduğunu gördü.

Squardo'yu sırf müttefikleri kaybetmemek için dövmediğini, öldürmediğini söyleyenler gerçekten ciddi mi yoksa haklı çıkmak için mi bunu yazıyor bilemiyorum. Wb gibi bir adam müttefiklerine güvenip mi savaş açıyor ? Bunu söyleyenler müttefikleri tamamen etkisiz çöp adam olarak görüyor ama olay buraya gelince müttefikler önemli bir güç teşkil ediyor ?
Wb'nin tribünlere oynamak gibi bir olaya gireceğini hiç zannetmiyorum, squardo olayından gördük ki, çöp bile olsa wb gelir evladını kurtarmaya çalışır, diğer evlatlarının fedakarlık yapmasına izin verirdi.

Ayrıca bu adamlar korsan ve Ace'i de seviyorlar,gün geldiğinde arkadaşlarını kurtarmayacaklarsa gitsin kumda oynasınlar.

Wb Ace için evlatlarını feda etti olayına katılmıyorum, Wb ''kendi evlatlarının diğer evladı için canlarını tehlikeye atmasına izin veriyor'' daha doğru olur,
Odz olayında odz zaten laf dinlemezdi orada Wb bile olsa çünkü Ace var ortada, Wb ne yapsın, iki tane deprem yumruğu çakıp odz'u bayıltsın mı ? Yoksa odz'un bu büyük fedakarlığına izin mi versin ?

Orada herkes wb'yi nasıl seviyorsa, ace'i de öyle seviyor, herkes kendi canını ace için feda etmeye hazır, ama olaya illa wb bütün evlatlarını ''zorla'' oraya getirip öldürdü olarak bakarsanız öyle gözükür. Herkes ace'i kurtarmak için naralar atıyor sırf bu bile ace'in sevildiğini gösteriyor, wb müttefiklere kaçmak için yol açtı, sizce burda bir zorlama mı var ? Olsa müttefikler falan durmaz zaten.
Ace'in amacı bile kendini sevdirtmekti, ve bu savaşta kendisini canından çok seven bir çok kişinin olduğunu gördü.

Squardo'yu sırf müttefikleri kaybetmemek için dövmediğini, öldürmediğini söyleyenler gerçekten ciddi mi yoksa haklı çıkmak için mi bunu yazıyor bilemiyorum. Wb gibi bir adam müttefiklerine güvenip mi savaş açıyor ? Bunu söyleyenler müttefikleri tamamen etkisiz çöp adam olarak görüyor ama olay buraya gelince müttefikler önemli bir güç teşkil ediyor ?
Wb'nin tribünlere oynamak gibi bir olaya gireceğini hiç zannetmiyorum, squardo olayından gördük ki, çöp bile olsa wb gelir evladını kurtarmaya çalışır, diğer evlatlarının fedakarlık yapmasına izin verirdi.
kısacası hocam herkes görmek istediği olayı görmek istiyor bu konudaki yorumların çoğundan bu çıkıyor

wb ace için evlatlarını feda etti olayına katılmıyorum, wb ''kendi evlatlarının diğer evladı için canlarını tehlikeye atmasına izin veriyor'' daha doğru olur,
odz olayında odz zaten laf dinlemezdi orada wb bile olsa çünkü ace var ortada, wb ne yapsın, iki tane deprem yumruğu çakıp odz'u bayıltsın mı ? Yoksa odz'un bu büyük fedakarlığına izin mi versin ?

Nokta

burada asıl mesele wbnin her adamı için aynı şeyi yapıp yapmıcağı sıradan ezik bi adam için sence böyle bi savaş açılırmıydı?

burada asıl mesele wbnin her adamı için aynı şeyi yapıp yapmıcağı sıradan ezik bi adam için sence böyle bi savaş açılırmıydı?
savaş açmasına gerek kalmazdı ezik bir adam için o kadar ne Shichibukai‎ ler ne amiraller sadece marco yu yollasa kurtarırdı zaten zoro da buggy de söylüyor beyaz sakalın adamlarına kimse dokunamaz saldırsada sağ yakalayamazlar ace i karasakal savaş çıkartmak için sağ yakaladı denizcilere verip savaş başlattı. ezik bir adamınkiyle bir tutmayın ace in idamını.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık