Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Abartıldığını Düşündüğünüz Oyunlar

Üye silindi 1004

Dönemsel olarak değiştiğine inanıyorum bunun. Yani lol diyebilirim aslında ama, 6-7 yıl öncenin çılgınlığı da yok ortada. Millet artık kemikleştiği için oynuyor, kemikleşmiş bir şeyinde abartısı kalmamıştır lol oynamak sosyal medyaya girmek gibi bir şey artık. Among Us güncel de abartılıyor gibi dursa da Covid yüzünden oyunlar gecikti bu kadar sükse yapması normal o yüzden.

Bu yüzden Cyberpunk isimli çöpü yazacağım buraya.

Gow

Öldürünceye kadar vurun :flaugh:
Vurmalık bir şey yok son oyunu haddinden fazla övüldü. O övgüleri Ragranok ile hak edecek kıvamda olacaktır ama.

Cod, Ac serileri çıtır çerez kategorisinde değerlendiriliyor oyuncuların çoğu ne alacağını biliyorlar bu oyunlardan. Abartanı görmedim. Cod arada bir çok iyi oyunlar çıkartıyor yalnız MW aşırı zevkli bir oyundu mesela.

Dönemsel olarak değiştiğine inanıyorum bunun. Yani lol diyebilirim aslında ama, 6-7 yıl öncenin çılgınlığı da yok ortada. Millet artık kemikleştiği için oynuyor, kemikleşmiş bir şeyinde abartısı kalmamıştır lol oynamak sosyal medyaya girmek gibi bir şey artık. Among Us güncel de abartılıyor gibi dursa da Covid yüzünden oyunlar gecikti bu kadar sükse yapması normal o yüzden.

Bu yüzden Cyberpunk isimli çöpü yazacağım buraya.
Cyberpunk açık dünya olarak GTA San Andreas'tan bile kötü olmasına rağmen oyunun azılı fanlari hala daha abartıyorlar.

En abartılan oyunlar okey ve batak bence de dijital oyunlardır muhtemelen bu konu. Bu saydığım iki oyunu namus meselesi haline getirenler var ve bilmeyen birini görünce aşağılıyorlar falan :D

Üye silindi 1004

Cyberpunk açık dünya olarak GTA San Andreas'tan bile kötü olmasına rağmen oyunun azılı fanlari hala daha abartıyorlar.
Onlara hiç bakma yahu. Oyun Witcher 3'den bile daha kötü. Bu oyunu GTA Öldürücü diye pazarladılar utanmadan.... CD fanboyları çok toksik takmamak lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık