Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Abartıldığını Düşündüğünüz Oyunlar

Merhaba arkadaşlar.
Size göre oldukça fazla abartıldığını düşündüğünüz oyunlar/oyun serileri nelerdir?

İlk olarak ben başlayayım.

1- Call Of Duty Serisi

İlk oyunları gerçekten güzel olsa da son yıllardaki oyunları sırf çıkmış olsun diye çıkarılmaya başlanmıştır. Gerek yeni oyunlarının pahalı olması, gerek senaryosunun kısa ve özensiz olması bir çok kişiyi bu oyun serisinden soğutmuştur.

2- Assasin's Creed Serisi

Tıpki Call of Duty gibi nasıl olsa satar diye tekrar tekrar çıkartılan oyun serisi.

3- Fortnite

Fazla söyleyeceğim bir şey yok oyuncu kitlesi belli ediyor zaten.

Assassin's Creed;
Yumurta
Omlet
Haşlanmış Yumurta
Sahanda Yumurta
Sucuklu Yumurta
Peynirli Yumurta
Salçalı Yumurta
...

Edit: Valhalla hariç diğerlerini oynadım. Onun içinde ne var bilmiyorum ama kabak tadı varmış.

Çoğu nintendo oyunu. Bu oyunlara puan vermeye doyamazlar puanlara boğarlar Mario oyunları çılgın atar falan. Komedi gibi her neslin en iyi oyunları listesinde zirveye oynar bu oyunlar. Fanları gerçek oyunculuk budur wuhuuuuu der. Leş bir şey. Onun dışında TLOU 2 derdim ama oyuncular gereken muameleyi yaptılar oyuna, abartan taraf oyuncular değil yani.

Cod'un her oyununu oynuyordum. Sonra bilgisayarım yetmemeye başladı ve epey süre oynamadım. Bilgisayarı düzenleyince geri döneyim dedim ama oyunlara bakınca başlamadım bile. Tüm oyunları satın almayı denesek 3 bin liraya yakın tutuyor. Gerek yok. Seri üretim artık.

COD serisi. Her sene aynı oyun çıkıyor ama +5m satıyor.
Ac serisi de Ezio üçlemesinin ekmeğini yıllarca yedi. Yeni formüle geçtiler Odyseyi oynadım aralarından bir tek, iyi güzel oyunda Witcher 3 le falan karşılaştırılınca gülüyorum.
Horizon Zero Down'u oynamadım ama oyun zevkine güvendiğim kişiler hep aynı açık dünya oyunlarından olduğunu söylüyorlardı.
Lol de eskiden challenger olan birisi olarak söylüyorum oyun çöp anasını satayım. Başta güzel hoş geliyor da rank kastıkça kanser olmaya başlıyorsun. Arkadaşlarla eğlenmelik olarak güzel oyun ama oyun=Lol cs diyen insanlar çok fazla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık