Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Abartıldığını Düşündüğünüz Oyunlar

The Witcher 3 Wild Hunt

Hiç beğenemedim,sıkıcı oyun.
Senaryosu yavaş ilerliyor,ilerledikçe senaryo kötüleşiyor.
Bu oyundan daha iyi teknik özelliklere sahip oyunlar var,ama bu oyun abartıldıkça abartılıyor.
Bu oyunla aynı sene içinde çıkan daha iyi bir sürü oyun var.

10.0 gelene kadar sanırsam Shadowlands patchi için WoW diyeceğim. Resmen 1 yıldır oyuna kan kaybettiriyorlar. Raid ve class designları o kadar kötü ki insanın çıldırası geliyor.

Çok oyun oynadığım söylenemez. Undertale demek isterim. Epey güzel oyun aslında ama kitlesi malum. Onun dışında herhangi bir Japon oyunu da olur. Allah kimseyi Japon oyunlarının fanları ile tartışmaya sokmasın.

Sadece Japon oyun fanları değil, Uzak Doğu Asya ile alakalı herhangi bir şeyin fanı ile tartışmamak lazım. Can alıp, can verirler.

Age Of Empires. Aşırı strateji bağımlısı bir insan değilim ama eski dönem stratejileri oynamayı daha çok sevmeme rağmen şu oyunla yıldızım hiç uyuşmadı. Stronghold Crusader bayılarak oynadım ama şu oyunu bir türlü sevemedim.

Age Of Empires. Aşırı strateji bağımlısı bir insan değilim ama eski dönem stratejileri oynamayı daha çok sevmeme rağmen şu oyunla yıldızım hiç uyuşmadı. Stronghold Crusader bayılarak oynadım ama şu oyunu bir türlü sevemedim.

Stronghold Crusader mı? Çok severim o oyunu. Bilen sayısı ne yazık ki az. Stronghold Kingdoms vardı bir ara, o da gayet güzeldi.

Stronghold Crusader mı? Çok severim o oyunu. Bilen sayısı ne yazık ki az. Stronghold Kingdoms vardı bir ara, o da gayet güzeldi.
Crusader harici diğer hiç bir oyununu oynamadım ben. Oynanışı, tarzı falan çok hoşuma gitmemişti baktığımda fakat Crusader net deli zevkli bir oyundu. Yeri bende çok ayrı. Hele campaign görevleri çok keyifli ama bir o kadar da zor. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık